reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ale sie rozpisalyscie dziewuszki, najpierw poobgadywalyscie dupki facetom, potem ploteczki o wozkach, eh! Ja jak zafasolkuje to bede dopiero wozki ogladac.
Czesc Sylwia Mostoo i gratuluje!!! Nastepna na prawa strone idzie, anna zanotuj!!!
 
halllllllllooooooooo:))) czy jest tu kto dzisiaj:))):-)

wszyscy spia.......:( to tez juz zmykam



do jutra:))) jutro trzymajcie kciuki:):-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzien dobry, witam sie jako pierwsza :-)

jakie macie plany na dlugi weekend??

ja jestem baaardzo..... zapracowana ;-)
wlasnie jade na korepetycje, pozniej na spotkanie przedwyborcze (startuje w wyborach na radna :-))
wieczorkeim do babci, przyjechala rodzinka, wiec beda dluuugie rozmowy polakow :-p

buzki, postaram sie zajrzec
 
Dzień dobry. U mnie w sumie planów brak, jadę do rodziców, bo już nie mogą się doczekać by pogratulować. Mąż w pracy więc ja będę się nieprzyzwoicie lenić :-)
 
reklama
cześć Kochane

dziś tempka mi skoczyła do 37,00 a wczoraj było 36,7....już nic nie kumam...
zamówiłam właśnie 7 par butów crocsów i wydałam ponad 150eurasów..:baffled:
ale dla siebie,szwagierki (prezent na gwiazko- imieniny) i mój małż się też zdecydował. resztę kumpela sobie zażyczyla dla córki
zobaczymy czy rozmiary będą dobre:-)
dziś w planach gulasz i wypad do kumpeli na ploty:tak:
my nie mamy długiego week,bo jutro mój m idzie normalnie do roboty
ata popisałaś wczoraj po byku:-D
SylwiaMostoo gratulacje:) fajnie Ci Babo:tak:
dziewczyny co do wózków:
stokke mnie się nie podoba,a tyle kasy kosztuje,ale firma bardzo dobra.super jest tej firmy krzesełko drewniane dla dziecka- rośnie wraz z nim i jest na kilka dobrych lat.
ja jestem zakochana w swoim musty,ale uważam że dobre wózki są również firmy Jane- mój typ to "Nomand". jedyne w miarę lekkie.
ja uważam,że wózek "lekki + pompowane koła" -taki nie istnieje,bo wszystkie wózki które mają pompowane koła(nie kałczukowe,czy platikowe) są ciężkie,ale trza wybrać taki model ktory oferuje dużo udogodnień jak np.wyjmmowana gondola,siedzisko itd. dla mnie te funkcje spełnia mutsy-pewnie dlatego,że go mam to go chwalę:)
dla mnie drogim wózkiem jest wozek bugaboo,brzydkie to takie,same ruruki a taki drogi.
u nas piękna pogoda,o dziwo jak wczoraj lało tak dziś niebo bezchmurne
idę się ubrać bom jeszcze w piżamie
 

Załączniki

  • bugaboo_Bee_Stroller.jpg
    bugaboo_Bee_Stroller.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 14
Do góry