reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fajnie wiedzieć co i jak, a jak się mierzy tempkę to wszystko pięknie widać, kiedy jest owulacja, kiedy przyjdzie okres, albo czy już warto robić test. Ja zaoszczędziłam kupe kasy na testy, bo czasami mi się cykle wydłużały i normalnie bym robiła test, a tak wiedziałam, że owulacją się opóźniła i czekałam spokojnie parę dni dłużej. Niestety potem zawsze @ przyłaziła.

Tak swoją drogą to ja termometr kupuje od miesiąca :-) i ciągle mi się przypomina jak już wracam do domku.
 
Ja mam dzisiaj pierwszy dzien @...wiec juz mam zaczac mierzyc?? narazie w domu mam termometr elektryczny ale z jednym miejscem po przecinku...a jutro i tak nie kupie....;-)
 
temp zaczynasz mierzyć jak okres ci się kończy
ja mam rtęciowy i też zaczynam mierzyć od jutra chociaż nie wiem czy nie kupie na allegro tego z 2 miejscami po przecinku z przesyłką kosztuje coś ok 20 zł
 
Ale wy tu obcykane jestescie z ta temperatura, W tym cyklu mam monitoring wiec nie bede mierzyc ale moze w przyszlym sprobuje jak to jest
 
Hej, hej :-)
Witam wszystki dziewczynki. Przez tą zmianę czasu nie mogę spać. Już jakieś 3 godziny leżałam w łóżku z nadzieją, że jeszcze trochę pośpię i się nie udało. A mój mąż jeszcze sobie smacznie śpi:-( Wstał już ktoś, czy wszyscy smacznie śpią :-)
amalfi a ja bym na Twoim miejscu właśnie mierzyła temperaturę, bo wtedy łatwiej wszystko zrozumiesz o co chodzi z owulacją. Bedziesz miała pewność kiedy jest, a dodatkowo zobaczysz jak u ciebie się wtedy temperatura zachowuje.
 
ja nie spie:) tez przez zmiane czasu szybko ide spac i wstaje wczesniej. Zaraz usmaze pancakei na sniadanko i lecimy na cmentarz. Milego dnia:*
 
hey laseczki

julieet ja też nie mierze temp bo mi się nie chce,ale tak jak pisze paulina,zacznij mierzyć po okresie,
zawsze rano!

devi jak tam? przyszla @??
amalfi jak masz monitoring to odpuść mierzenie:) przynajmniej masz czarno na białym:) i od razu.

wszystkim ktorych nie wymieniłam też caluje :* i życzę spokojnego dnia,bo dziś pewnie dzień zadumy i modlitwy za zmarłych.
a ja się zbieram za sprzątanie chaty,bo syf i burdel,codziennie odkurzam - prócz niedzieli wiec dziś juz duzo brudu.
w planach mam jeszcze czyszczenie łazienki i upic ciasto "czeski"- nie wiem czy je znacie,ale ja uwielbiam.
no milego dnia


ikasia witaj bo nie mialysmy okazji,fajnie że dołączylaś do naszego wątku
anna_ przestań się nakręcać! 6 dni szybko minie z nami na forum
 
Dzien dobry wszystkim!!!
Macie racje bede mierzyc ale od przyszlego cyklu,teraz nie widze sensu.
Jejku! Wy pewnie wolne macie, ja wlasnie do roboty za chwile, chcialabym zajsc i juz wiecej tam nie pojsc!!!!:-(
 
reklama
dzień dobry Paniom, widze ze aktywność wzrasta po południu:-)
Ja wczoraj się ajaxu nawdychałam przy sprzątaniu na kolanach łazienki i mi chyba zaszkodziło albo złapała mnie jakaś paskudna infekcja przeziębieniowa.
Zmiana czasu na mnie działa dziwacznie...dzisiaj wstałam 6:30:szok:

Dalej czekam na @, temperatura nadal 37,3 wiec wychodzi na to ze to jeszcze nie dzisiaj tak się to określa?
A może to przeziębienie to nowy objaw ciąży wcześniej nie spotykany:-D:-Dżartowałam:-D

Dzien dobry wszystkim!!!
Macie racje bede mierzyc ale od przyszlego cyklu,teraz nie widze sensu.
Jejku! Wy pewnie wolne macie, ja wlasnie do roboty za chwile, chcialabym zajsc i juz wiecej tam nie pojsc!!!!:-(

współczuję ze musisz do roboty;-/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry