reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

wiecie co
dzis dowiedzialam się o innej teorii,że po owulacji,żeby się nie ruchać i nie robić zadnych dodatkowych wstrząsów by komórka mogła sobie spokojnie dojść tam gdzie powinna

i co Wy na to?
 
reklama
Bafinka, a skąd wiesz, że nie miałaś owu ??

Lilou, ja myślę, że jest tyle teorii, że głowa boli, jakby się tak człowiek musiał do każdej stosować, to by oszalał :-)
 
No to i ja się do Was postanowiłam przyłączyć...z mężem postanowilismy, ze juz najwyższy czas na potopmstwo....we wrzesniu odstawiłam tabletki anty...i tak po cichu liczyłam, ze może juz w tym cyklu się nam udało....mialam dużo objawów...ból piersi, ból brzucha...itp....juz mialam isc na bete w tym tygodniu....a tu prosze...przyszeł okres....wiec zaczynamy nowy cykl staran.....ponownie pewnie zakupie testy owulacyjne....:-)
 
Ja już nie wiem co mam myśleć :-( bo czuję jakbym od 3 dni miała okres, tak mnie brzuch poli dziwnie, a dziś mnie mdliło w samochodzie jak jechałam... buuuuu nie chce się nakręcać, już bym wolała nic nie czuć, a tak to już sobie wyobrażam i sobie już w brodę pluję, że nie kupiłam termometru i nie wiem jaką mam temperaturę. Zwariuje jeszcze te 6 dni
 
Fajnie że wątek się rozkręca witamy nowe staraczki. Ja już jakiś czas temu pojawiałam się na wątku staramy się z mężem od sierpnia.
Trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
ja wiem że owulki nie mam bo mi lekarz powiedzial a ze mną jest o tyle ciężej że wykryto u mnie pco:( więc trudno mi będzie zajść w ciąże ale nie trace nadziei... ale zniechęcenie mnie już bierze.... jak odstawiłam tabsy w kwietniu to myślałam chop śup i zaciąże a tu d*** nie wiem co teraz mam zrobić bo mam w mieszkaniu jeden pokój nie zagospodarowany i planowałam że będzie dla dziecka ale jak nam to zejdzie nie wiadomo ile może nawet lata to może lepiej zrobić sypialnie...? sama już nie wiem...
 
Bafinka bardzo mi przykro z powodu Twoich problemów...i podejrzewam, ze z każdym cyklem jest coraz ciężej i może człowieka dopaść zniechęcenie...ale przeciez nie mozna tracić nadziei...wkońcu to ona umiera ostatnia;-) Głowa do góry...bedzie dobrze...

A ja z racji tego, ze dostałam dzisiaj @, postanowiłam od jutra mierzyć temperature...tylko tak sie zasytanawiam, bo ją mam mierzyc codziennie rnao o tej samej porze...z tym nie bedzie problemu, bo codziennie wstaje o 6.30...ale tak mysle, czy muszę mierzyć leząc w lozku, czy np moge wstać i zmierzyć w łazience? I czy jest jakas regula co do termometru..,..moze byc elektryczny??
:-)
 
Regułą jest taka, że musisz zmierzyć tempkę przed wstaniem z łóżka. Ja używałam termometru elektrycznego, bo mierzył szybciej temperaturę. Heheh używałam dopóki mój seterek mi go nie zjadł :-)
 
reklama
Ikasia- tempke mierzymy codziennie o tej samej porze bez wstawnia z łóżka (można ewentualnie temoke skorygowac jesli ci sie cos obsunie o 0,5-1h) i najlepiej waginalnie Ja polecam elektryczny najlepiej z dwoma miejscami po przecinku, wtedy ladnie widac wszystkie zmiany w cyklu. Ja mam elektryczny, lezy pod poduszka, mierze tepke i zasypiam bo moj termometr zapamietuje ostatni wynik. Kiedyś sie z tej metody nasmiewalam ale dzis jak dla mnie jest super jesli chodzi o planownie ciązy

któraś z Was pytała, czy brałam tabsy, otóż brałam, ale od czerwca przestałam :)
julieet- ja też odsatwiłam tabsy w czerwcu a w sumie to w lipcu bo w czerwcu zjadłam ostatnie opakowanie. Niestety cykle nie wróciły mi do super formy i regularnosci :(

Ja już nie wiem co mam myśleć :-( bo czuję jakbym od 3 dni miała okres, tak mnie brzuch poli dziwnie, a dziś mnie mdliło w samochodzie jak jechałam... buuuuu nie chce się nakręcać, już bym wolała nic nie czuć, a tak to już sobie wyobrażam i sobie już w brodę pluję, że nie kupiłam termometru i nie wiem jaką mam temperaturę. Zwariuje jeszcze te 6 dni

anna_-nie nakrecaj sie(heheh łatwo powiedzieć) jednak trzymam kciuki ze to to :) i termometr prosze kupic szybciutko :)
 
Do góry