reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

a próbowałaś z testami owulacyjnymi albo z monitorowaniem cyklu ?? wszystkim się wydaje, że zaciążenie, to taka prosta sprawa, a tak wcale nie jest, dlatego ja się nie nastawiam na szybkie efekty, co ma być to będzie

Ostatnio czytałam o takiej akcji, nie wiem, czy jest jeszcze aktualna, apropos badania nasienia Bezpłatne badania nasienia |
 
reklama
a próbowałaś z testami owulacyjnymi albo z monitorowaniem cyklu ?? wszystkim się wydaje, że zaciążenie, to taka prosta sprawa, a tak wcale nie jest, dlatego ja się nie nastawiam na szybkie efekty, co ma być to będzie

Ostatnio czytałam o takiej akcji, nie wiem, czy jest jeszcze aktualna, apropos badania nasienia Bezpłatne badania nasienia |

Limity wyczerpane z tego co czytałam ale trzeba pilnować bo może po powtórzą!
 
No czesc dziewczyny!!!
Widze troche nowych staraczek witam je w naszym gronie!!!
kacha10 no u mnie trzeci dzien z clo ja w tym cyklu rowno z toba lecę, tylko nie wiem kiedy owulke bede miala i czy w ogole hehe. Bo pierwszy cykl mam z hormonami wiec nie wiem jak to jest. Bede dzialac ostro w tym cyklu, nawet mam zamiar wziac wolne sobie chociaz na jeden dzien, bo ja jestem troche przepracowana.
 
dziewczyny przy niedzieli lecicie jak burza z tym pisaniem
kapusniak mi pyrka,zaliczylam kawkę u koleżnaki teraz czekamy na żarcie.
mayli jesli zaczniesz mierzyć temp to musisz to robić zawsze z rana o tej samej godzine,minimum po 3h snu (a co najważniejsze) NIE WSTAJĄC Z ŁOŻKA, więc termometr musisz miec w zasięgu;-)
dla mnie to za dużo,wiec mierzyłam kiedyś tylko raz jeden cykl a potem dałam sobie siana:tak:
we Francji jestem od roku,nigdy wczesniej nie uczyłam się tego języka,ale powiem Wam że całkiem dobrze mi idzie:) nigdy nie miałam probelmu z nauką jezyków,choc w Pl w szkole uczyłam się całe życie tylko niemieckiego.
na dzień dzisiejszy mówię lepiej po fr niż po niemiecku. po prostu zapomniałam niem. bo sięgo nie używa. poza tym za granicą człowiek uczy się szybciej bo różne sytuacje zmuszają do tego by zerknąć w słownik.
kiedy z kimś gadam to rozumiem ogół,ale dokladnie nie rozumiem.uczę się sama w domu.bo siedzę w dzieckiem i jestem niepracująca,bo nie mamy co z córą zrobić.
ale za rok raczej to trza jakaś pracę znaleźć bo kura domowa- to nie jest mój wymarzony zawód:-D
wiec łatwo nie jest,ale na początku była tragedia dla mnie.sama całymi dniami,w obcym kraju bez języka,więc teraz mam znajomych i polaków i francuzów.
wówczas mi się wydawało,że gorzej już być nie mogło i to prawda,bo teraz jest coraz lepiej.
dziś moja wirutalna znajoma zrobila test i wyszedł pozytywny,a starała się koło roku.
wiec od niej przesyłam wirusy,niech nam pomogą:-D
 
Jesteście niemożliwe, zostawiam was na 2 godzinki a tu tyle stron naskrobałyście :-) gaduły jedne :-) Ja jestem po AWF - magister od fikołków:-) obecnie mam 4 godziny w tygodniu pracy w przedszkolu, ale marzy mi się powrót do szkoły, chociaż te maluchy są rewelacyjne :-) Piękne miasto ten Wrocław, tylko z pracą jest masakra :-(
A jeśli chodzi o badanie nasienia to we Wroc chodziliśmy na Kościuszki to prywatnego gabinetu i takie podstawowe kosztowały 100 albo 150 już nie pamietam, natomiast takie pełne z morfologią to kosztuje jakieś 300zł. Ale coś mi się wydaje, że i taniej też można zrobić.
 
wpadam na chwileke....chyba Was już nie nadrobie :( Lece szybciutko zrobić obiadek a potem idziemy do znajomych poogladac 7 miesieczny brzuszek...znowu mnie zazdrosc bedzie zzerac :( Choc dzis 31 dc a ja nie czuje @ wiec moze cos z tego wyjdzie-czekam do środy

Pozdrawiam
 
lilou ale ci zazdroszcze tego gdzie mieszkasz. Francja to kraj, tak jak wlochy, ktore kocham, z takim swoim specyficznym klimatem, ktorego sie nie zapomina, ja w te wakacje bylam oczywiscie we wloszech i nie moglam sie przystosowac po powrocie do szarej rzeczywistosci, szok!!! Chcialam rzucic prace nawet, tak bylo zle... No ale sie przystosowalam. Ale i tak marze o tym zeby wygrac duuuuzo szmalu i kupic tam wille. Problem polega tylko na tym ze w nic nie gram :-D.
 
amalfi żeby wygrać trzeba grać :D
ja mieszkam na zadypiu,bo ani nie w paryży,ani nie na południu tylko blisko Szwajcarii.
devi mam nadzieje,że @ nie przyjdzie....jenyy do środy mamy czekać ....jak długo
 
reklama
ojejej jejej ale namachałyście zostawić was na pół dnia a po tem godz czytam zaległości...;) witam nowe staraczki:* ja mam teraz dni niby po owulce choć wiem że jej nie było ale śluzu mam od groma...
trzymam za zas wszystkie kciuki
co do badania nasienia to u mnie kosztuje 35 zl to podstawowe...
a co do Wrocławia to rzeczywiście piękne miasto zawsze jak jestem w tamtych stronach to wpadam choć na chwile zeby sie powłóczyć po starówce...
 
Do góry