reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Martusia nie załamuj się, próbować trzeba dalej. Możliwe, że cykl Ci się opóźnił. Ja też jestem trochę podłamana, bo już myślałam że w tym mięsiącu... Ale niestety.
Trzymam &&&&&&&&&&&&&&& za następny cykl.
 
misia89 Nawet dotykać surowego mięsa nie można?:szok: Hmmm to trochę lipa bo od ostatnich badań trochę się go nadotykałam... ;)

monia_26
TSH miałam 4,35 ( norma zaznaczona jest między 0,270 a 4,20 ). Za miesiąc idę na kontrolne badanie. Słyszałam, że TSH nie powinno się badać na czczo, a ja na czczo robiłam ostatnie badania.

Dziewczyny, co to jest ta "beta"? Może jestem trochę niedoinformowana ;) ale nie rozumiem tego skrótu.
 
Ostatnia edycja:
haniamm dotykać można, spożywać nie można, no i rączek do buzi po dotykaniu - też nie wskazane. Nie panikuj

Hania beta (beta-hcg) to test ciążowy z krwi, daje 100% pewność i wykazuje w którym tygodniu ciąży jesteś. A TSH można robić na czczo lub po posiłku, zawsze wyjdzie ten sam wynik, ponieważ to poziom hormonu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Też się zastanawiałam co ma pełen brzuch do poziomu hormonów ale taką informację wyczytałam gdzieś w necie - widocznie z niezbyt wiarygodnego źródła. Dzięki za wyjaśnienie, tak myślałam, że chodzi o badanie krwi ale nie wiedziałam skąd ten skrót "beta" ;)
 
Hej Dziewuszki ;-)

No i przyszła ta wstrętna @:-( Po 12 dniach opóźnienia. Teraz pozostaje mi zacząć nowy cykl starań (jeśli to w ogóle można nazwać staraniami, bo staramy się z mężem tylko w weekendy ze względu na jego pracę w delegacji).

Gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych :-)
 
Hej :) Widzę, że z rana, u was nawet popołudnia :p nikogo nie ma..
Eh.. ja już zaczęłam przeżywać, zostało 11 dni do testowania, już bym chciała wiedzieć, ale poczekam cierpliwie..
I tak czuję, że to nie tym razem.. :(
Miłego dzionka ;*
 
reklama
kochana nie poddawaj się czemu miało by się nie udać:) bądź dobrej myśli ale sie nie nakręcaj za bardzo:)


witam was drogie dziewczynki wróciłam właśnie od gina no i infekcja jest dostałam antybiotyk i maść... ale co ważniejsze miałam usg i mam przyjść za tydz na jeszcze jedno.. nie wiem jak to rozumieć pytałam czy coś tam jest nie powiedział tak i nie powiedział nie...no i nadzieja znów wróciła..

moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
 
Do góry