reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Misia w ktorym dniu cyklu test Ci wyszedł?jakie mialas poczatkowe objawy?
mialas moze sluz z bialymi grudkami?

Nie patrzyłam w którym dc ale ogólnie cykle mam 34-40 dniowe. Już przed ślubem miałam zmieniony kolor brodawek i bardzo bolały, potem w noc po ślubną dostałam krwawienia i podczas tego bardzo mnie swędziało i szczypało w środku. Krwawienie zaraz znikło- wyglądało tak jakby mi się tego samego dnia @ skończyła:szok:
Sama @ też mi się spóźniała ale nie sugerowałam się tym bo mam nieregularne. Potem zaczęłam mieć ślinotok aż w końcu mdłości. Mimo, że zrobiłam 2 testy wiedziałam, że coś jest nie tak. Betka wyszła pozytywna a 3 test też już pokazał II kreski:happy: Teraz odczuwam bóle brzucha tak jak przy @ i ciągle chce mi się jeść i spać.

Sporo tego:happy:
 
Witam Was Dziewuszki;-)

Mnie już okres spóźnia się 10 dni, robiłam chyba już z 5 testów (ostatni w sobotę), ale wszystkie negatywne :-( Na dodatek temperatura spadła z 36.9 stopni do 36.6. Więc pewnie mam jakieś opóźnienie.

Misia, gratuluję :-) Cieszę się, że tak szybko Ci się udało. Życzę spokojnych i zdrowych "9 miesięcy" :-)
 
hej dziewczyny ja jestem tu nowa ale mam nadzieję ze mnie przyjmiecie... też staram się o pierwsze bobo ale moje cykle nie wyglądają za ciekawie... dziś to już chyba 35 a ja @ nadal nie mam jutro testuje...
 
misia - Ty to masz fajnie, chyba każda z nas by tak chciała :)

Witam wszystkie nowe Panie :))
uciekam na miasto, postaram się zaglądnąć wieczorem.
Miłego dnia :)
 
reklama
Ja ciągle mam nadzieję, mimo tylko jednej kreski na wczorajszym teście... ale dziś 3 dzień opóźnionej @... a zawsze miałam regularnie a jak już nie to zawsze szybciej niż później.... obym się nie rozczarowała... może jutro pojadę na betę...
 
Do góry