reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Bafinka, to może u Ciebie już zagościła fasoleczka :-) Trzymam kciuki za Ciebie :-) Koniecznie daj znać po następnej wizycie. A może warto wykonać test? ;-)
 
reklama
Bafinka, skoro lekarz coś podejrzewa i kazał przyjść to raczej nie bez powodu. Takie jest moje skromne zdanie. A testy mogą się mylić. Robiłaś we wtorek to może powtórz jutro z porannego moczu???? Ja z ciekawości bym powtórzyła. Sama wiem (po moim ostatnim cyklu) jakie to nerwy czekać na okres albo na upragnione II kreski. Mnie obecnie okres się spóźnił 12 dni i tez czekałam jak na szpilkach i marzyłam o pozytywnym wyniku testu, ale niestety - wczoraj @ przyszła! To może idź na betę! Będziesz pewna.

Trzymam kciuki!
 
dziewczyny nie nakręcajcie mnie! już pogodziłam się z myślą że kolejny m-c do bani i nie chcę znów się rozczarować.. nie czułam owulacji nie mam objawów ciążowych więc nie sądze żeby to była ciąża a jeśli gin za tydz coś zobaczy to będę mieć cudowną niespodziankę;):)
 
Czesc dziewczyniki melduje sie po urlopie. No i mozna powiedziec ze zaczelismy starania. W tym cyklu do bani ale wiedziałam ze tak będzie bo za późno zaczęliśmy starania (spontaniczna decyzja na urlopie). No ale od tego cyklu zaczynamy porządne starania. Trzymam kciuki za inne babeczki i do dzieła!!
 
Spontaniczne decyzje są najlepsze:happy: My taką mieliśmy i chyba za pierwszym razem sie udało:happy: Trzymam &&&&&&&&& za Ciebie i za reszte staraczek:happy::happy:
 
Cześć Kochane!
Dołączam się do waszej grupy... Mam nadzieję,że razem będzie raźniej... :)
Dziś owulacja, więc czekam na męża i bierzemy się do roboty... :laugh2:


 
reklama
Do góry