reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Created dlaczego mówisz, że w tym mięsiącu nie wyszło? A może jednak?
Gorące uściski dla wszystkich nowych staraczek.
Ja dziś zabieram się do roboty, ale już przestałam się nakręcać, że chcę, że muszę.
 
Witam, Jestem nowa mam nadzieje że przyjmiecie mnie ciepło i mogę liczyć na Wasze porady.
rozpoczeliśmy z mężem starania o dzidziusia już od kwietnia, ale na razie bez owocnie. nie mniej jednak dużo wcześniej nie zabezpieczaliśmy się, dlatego bardzo się stresuję czy wszystko ok. Obecnie jestem przed @, objawy typowe więc nie liczę na nic. od następnego cyklu jestem umówiona z gin na badanie cytologii i usg, mam nadzieje że wszystko wyjdzie dobrze.
Życzę nam wszystkim szybkiego zafasolkowania:)
 
więc ja się melduję wróciłam od lekarza miałam usg normalne i lekarz zobaczyl pęcherzyk w tamtym tyg miał 6 mm w tym 7 mm powiedział że zawolno rośnie jak na ciąże i że to pęcherzyk domniemany czy jakoś tak... nie wiem co o tym myśleć powiedział że ciąża raczej to nie jest... też dostałam luteine jak jest dzidzia to na podtrzymanie ale bardziej prawdopodobne jest wywołanie @.... ostatnio jak ją brałam mimo braku ciązy i tak nie dostałam@ wiec nie wiem co to będzie....
 
Hej dziewuszki
Befinka trzymamy kciuki by ten pecherzyk sie jednak rozwinal

Ja zaczynam starania za 12 dni! Moj M juz jest w okresie abstynencji, hoduje nasionka aby byly silne i zwawe ;P...
 
Dziewczyny dajecie swoim mężczyznom kwas foliowy? Podobno facet też powinien łykać kwas foliowy kiedy się stara o dziecko.
 
reklama
Do góry