reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Pyscek
Baw sie dobrze i ucaluj panne mloda od nas :) A plamy na pewno nie dasz, poprostu zrelaksuj sie i ciesz sie szczesciem z panstwem mlodym, a wszystko samo przyjdzie :)
I jak nie w weekend, to licze, ze w poniedzialek jakiegos testa zarzucisz... :)))

Edytowalam to co wczesniej tu napisalam... gdzies za bardzo sie balam, ze kogos tym uraze. Jesli tak sie stalo, to przepraszam :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka moje drogie panie :)


Vin gdzies Ty byla jak cie nie bylo?

Karoli to juz ktorys raz z rzedu bede gratulowac :)

Pyscku jak tam u Ciebie? Opowiadaj :)

Kwiatuszku caluje :)


Widze nowa staraczke Gosiu witaj. 3 miesiace to bardzo malys taz staran,na razie nie ma co sie przejmowac. CO najwazniejsze nie doszukuj sie objawow. Bo moze ich nie byc a tylko nasza glowa je wymysla. A to nie jest dobre dla naszego samopoczucia i psychiki. Piszesz ze meza czesciej nie ma niz jest to tym bardziej sie nei nastawiaj bo nie wiadomo tak naprawde keidy uda sie wam wstrzelic.

U nasz staranka leza odlogiem do stycznia. Jednak moja psychika potrzebuje regeneracji. Po nowym roku podchodzimy do tej planowanej IuI. Dwa podejsci i od razu INV postaramys ie o rzadowke,ale czy to sie nam uda? kto wie... zobaczymy.

Powiem Wam ze odkad przestalismy usilnie sie starac a to juz drugi cykl:szok::-D to jest miedzy nami lepiej,nie spinamys ie tak nie klocimy i nie wyczekujemy polowy cyklu a potem terminu @. Gdybysmy czegos z tym nei zrobili nei wiem jak by to bylo dalej,ale napewno nie ciekawie...

Buziaki :)
 
witajcie :)
było wspaniale :D plamy nie dałam, zdałam się na starszego :-p bo tamtejszy i wie co i jak i gdzie :-p przyjęcie fajne, jedzenie pyszne :laugh2: nagadałam się z wszystkimi .. wszyscy z rodziny pana młodego chwalili mnie i męża :D haha ... jestem zadowolona, zdjęcia fajne wyszły - zawsze jakaś pamiątka :D jedyne co było minusem to to że za dużo mi podniosła włosy do góry i miałam duże czoło :-p
Vin - testa niestety nie zarzucę ponieważ w tym tygodniu nadejdzie @ więc po co mam lecieć i sikać, skoro mnie zaleje ...
 
Pyscek widzę, że tryskasz radością :-D super, że weselicho udane i jesteś zadowolona :* a tak spytam delikatnie.. kiedy masz termin @?
 
pyscek trzymam kciuki!!!!

pamiętasz co napisałaś mi pod moim szczęśliwym wykresem?

"ten cykl - mam nadzieje Wasz ostatni w staraniach i otworzy się nowa strona w książce Waszego życia 9 mcy a potem szczęście w postaci małego skarbu :) czego z całego serducha Wam życzę :*"

kochanie teraz ja życzę Ci tego samego!!! Oby te słowa przyniosły Ci takie samo szczęście jak mnie! :*
 
Dziewczyny dziś @ przylazła i się rozszalała czyli tak jak piszecie trzecia szansa się nie udała :no: wczoraj wieczorem zaczęłam plamić, więc już po ptakach... u mnie krew = płacz i histeria ...
 
reklama
Do góry