reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

U mnie nie znam przyczyny, dlaczego tyle sie staralismy i nic, moze akurat nie trafialismy.. nie mam pojecia.. Wazne ze po takim okresie sie udalo i kazdej z Was sie na pewnoo uda i ja to wiem ;-)
 
reklama
Magda_88
A Ty juz powoli na finishu :pP Jak przygotowania,, prania, prasownia, szkola rodzenia i takie tam? :pPP

P.S. Dawidek w poniedzialek skonczyl dwa miesiace... WOOOW :) I on rowniez przesyla fuidki dla staraczek :) w szczegolnosci kierowane dla Pyscek i Kwiatuszek :*
 
Vin u nas wszystko już dawno gotowe. Ale wciąż jest coś nie tak ze mną. Teraz jestem na etapie ciągłych skurczy, leków powstrzymujących je i wszystkich innych dupereli. Czwartek spędziłam na IP pod kroplówkami z okazji ostrych wymiotów i biegunki. Mam dosyć, chcę urodzić w 37tc!Dzisiaj o 4 obudził mnie mega mocny skurcz i najbardziej bolesny jaki miałam. Dopiero dzisiaj poczułam jak będzie bolało podczas porodu. Teraz od 2h znowu brzuch się napina, a jak wstaję to bardzo boli mnie podbrzusze.Zosia jakoś dziwnie i boleśnie dla mnie się rusza. Mam nadzieję, że nie urodzę dzisiaj.
 
Magda_88
Ale rozmumiem, ze podali Ci juz sterydy dla dziecka na rozwoj plucek ?
Pamietaj, cokolwiek sie dzieje, musisz wierzyc, ze bedzie dobrze. Nie wiem, czy pamietasz moje przeboje w ciazy, ja wyladowalam na IP w 25tc z zagrozeniem przedwczesnym porodem, a potem w 36tc bo sie za malo ruszal... a dzieki reakcji lekarzy donosilam brzuszek do terminu i wszytsko jest ok.
Bolem sie nie przejmuj, tylko od drzwi w dniu porodu krzycz, ze chcesz znieczulenie :p I bedziesz jak ja... porod wspominac z usmiechem :)
Ach...i popros meza zeby wzial aparat na sale porodowa... pierwsze zdjecie Dawidka jak sie na mnie kangurowal ... do tej pory to moj wyciskacz lez :) Jest boskie, ale oczywscie ze wzgledu na charakter zdjecia tylko dla naszych oczu. Ale uwazam, ze obowiazkowo trzeba takie zdjecie miec :)
Dla mnie dopiero pierwszy tydzien po porodzie byl ciezki. Trzymam kciuki, zeby wszystko bylo ok i buziaczki dla ksiezniczki w srodku, bo z tego co pamietam bedziesz miec dziewczynke, mam nadzieje, ze sie nie myle :)
 
Vin na tym etapie nie podaje się już sterydów na płucka. Teraz jakby się urodziła to już i tak tragedii by nie było, bo super się rozwija, jest duża i ma ładną wagę. U nas w szpitalu pielęgniarka robi fotkę od razu po urodzeniu + można też zawołać fotografa, ale oczywiście my już spakowaliśmy mały aparacik.
 
witajcie,

ja dziś jestem na etapie odpoczynku od pracy i pakowania się :) wreszcie odpocznę zapomnę o staraniach ... zabawię się ... Jedziemy do Makowa Podhalańskiego na ślub mojej przyjaciółki :) coś mi się zdaję że ja w soborę też się będę stresować abym była dobrą starszą i abym nie dała plamy .. nie wiem kompletnie jak i co zrobić z włosami :( bo chce mieć rozpuszczone - ale upięte lekko :-p haha dojdziesz za babą :-p
życzę Wam udanego weekendu :*
 
reklama
Do góry