reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Asiol zylaki powrozka moga wplywac wlasnie na slaba jakosc nasienia i na zla morfologie generalnie poniwz jaderka oplata zylak czyli gruba zyla przez ktora pompowana jest krew, albo jaderka sa oplecione zylkami, ciepla krew zwieksza w nich temerature, a jadra musza miec nizsza niz reszta ciala wtedy spermogeneza przebiega prawidlowo

badaliscie kiedys armie? moze u was nie ma to wplywu, ale ponoc dobra jest operacja tych zylakow bo po niej jest duza szansa ze parametry sie poprawia

Rasta tak jest wyslij go do urologa, niech usg tez mu zrobi i obejrzywyniki
 
Paolajn no to świetnie, z tym ze przypuszczam ze na nowo bedziesz musiała zebierać info która ma kiedy termin @ bo z tego co pamiętam wiekszosc terminów na suwaczku lilly była marcowa. Ja w każdym badź razie moge podać swój przewidywany: @ 29 kwietnia
 
Widzisz Rasta, póki nie poznasz człowieka, psychologa Ci się na niewiele zda... Poza tym myślałam, że na forum mogę znaleźć jakieś pocieszenie, a nie dziwne komentarze na temat moim dramatów...
 
Paolajn mnie wpisz na 6 kwiecień.

Dzisiaj test owu wyszedł mi całkowicie negatywny (tylko jedna kreseczka) a to oznacza ze owu była i ją przegapiłam... więc pewnie @ będzie w terminie.
 
Ael, słonko, nie smutaj :) chyba nikt cię tu nie karci :) myślę, że dziewczyny na swój sposób próbują ci pomóc:)
Ach faceci... :) ale czyż ich nie potrzebujemy ?? :) a czy mogę Cię prosić chociaż malutki uśmiech?? :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
AeI ja tylko zauwazylam i opisałam jakie mam odczucia.... widac cos w tym jest skoro dziewczyny uwazaja podobnie. ale nie zamierzałam Cię "karcic" bo co mi do tego? to Twoj związek i Twoja sprawa. i jak najbardziej forum jest od tego zeby sie zwierzac, radzic i wylewac swoje bole i szukac pocieszenia i słowa otuchy. nie napisalam zebys nie pisala takich rzeczy bo masz do tego prawo a ja mam takie samo prawo napisac o moich odczuciach. nie chciałam nikogo obrazic .. jesli obrazilam przepraszam.
 
Do góry