reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

:-) o masz , a ja tu odbieram CIe jako taka ciepłą kobietkę,dobrą radę a Ael jako właśnie herod babę ;-)
 
reklama
och co za milosc:p:-D ja ostatnio z mojim jak mialam wojne to az ze zlosci poslzam na kanape spac po czym bylo mi nie wygodnie zimno rocilam do naszego ''malego'' lozeczka przepchnelam go pod sama sciane i poszlam spac a rano sie budzi wielce zdziwiony ze spie obok niego przeprosil i przytulil po czym uslyszal pocaluj sie w nos i wstalam zrobilam sobie kawe i usiadlam na kanapie:dry: i cisza potem jak sie pochorowal to wzielo mnie sumienie ruszylo i odezwalam sie do niego haha:-p:-D
 
No Aer daj sie potulic :p
Nie dam się przytulić! Niech ma za karę!

Iwasek ale ja naprawdę spokojna i ciepła i przyjacielska jestem...tyyyylko nie daje sobie w kaszę dmuchać XD
Herod baba to ja jestem jak ktoś naprawdę zajdzie mi za skórę, wtedy naprawdę nie chce być na miejscu moich ofiar :]
 
pok oczywiscie ze chcemy zebys zebrala te info w jedno miejsce:-)
AeI my wiemy ze ty kochana jestes a czasem faceta trzena w tylek kapnac i dac mu odczuc ze jest sie zl na niego moj jak widzi ze patrze na niego z pod byk to juz wie jest cos nie halo i zaraz probuje wypytac o co jak nie wie haha i zalagodzic sprawe my tak do konca na dlugo nie umiemy sie klucic dzien to maks i koniec ale nawet czasem godzine to nie trwa
 
Hehehe dobre dobre. Mialas sie babo oszczedzac. Ale masz racje pogniewaj sie troszeczke niech sie pokaja. A pozniej badz wybaczalna. Bo Ty masz dbac o was pamietaj!
 
to na pw poprosze co byscie chialy, zeby na stronie bylo :) moga byc pelne wiadomosci lub tylko tematy.
to ma byc strona dla staraczek, wiec wasze zdanei najwazniejsze :)
 
soglam ja uważam tak samo i absolutnie nie traktuję mojego P instrumentalnie ,ideałów nie ma;-) Trzeba zaakceptować wady i już. Czasem bywa ze sobie ponarzekam ale wiem że to z Nim chce mieć dzidziusia. Wiem ze będzie cudownym tatusiem.
a Wam gratuluję :-) Widze ze super do siebie pasujecie i sie rozumiecie.
 
Ostatnia edycja:
Ooo poszedł spać obrażony wielce szanowny pan od siedmiu boleści! Kur.... jak on mnie teraz wkur....!!!! I poszedł się ch...ać dobry humor....
 
reklama
Ael ostra kobietko! Wyluzuj trochę;-). Skoro dostał po uszach jak chciał sie przytulic to co mu pozostało. Mówiłas że nie jest wylewny. Nerwusie ;-) uspokój trochę szalejące hormony i zrób cos dla siebie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry