reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej, hej :-)
jak humorki niedzielne? niestety u mnie pada deszcz więc nic nie wyjdzie z niedzielnego wyjazdu na łono natury, trzeba będzie przesiedzieć w domu :-(
temp. 36,57 buuuuu :hmm: ja chce już @ dostać i zacząć wszystko od początku!
oj mayli jak tylko przyjdziesz do nas to ci chyba przetrzepiemy kuper za to, że się tak długo nie odzywasz!
 
reklama
cześć Laski

devi ja jestem z 17 lipca,moja siostra z 12 lipca a brat z 15 sierpnia
wszyscy jesteśmy dzieci wakacyjne..:szok:
porażka,powiem Ci chcesz zrobić imprezę a wszyscy na wakacjach...to beznadziejnie dla dziecka,które by się cieszyło,że przyjdą jakieś koleżanki i koledzy z klasy a tymczasem doopa,bo ludzie się wczasują:no:

ja wczoraj łyklam duphaston więc teraz jeszcze przez 9 dni będę brać,a potem pewnie @ przyjdzie.nie nastawiam sie,bo ten cykl jakiś dziwny mam,chyba raczej bezowulacyjny:confused: więc ...dziecka urodzonego w wakacje nie będzie..:dry:

właśnie zerkłam teraz w kalendarz w którym zaznaczam @i w sumie do tak z głowy to liczyłam sobie cykl od 16.10 a dostałam 18.10...hmmm wiec chyba za wcześnie tak czy siak łykłam tego duphka :/
więc już nie mamżadnych nadziei

Tak wlasnie mylalam, zd bedac dzieckiem to troch lipa miec urodziny w wakacje...

Lilou-a ty uwazaj bo wakacyjne malenstwo moze ci sie jeszcze trafic.termin porodu wylicza sie od dnia ostatniej miesiaczki a twoja pojawi sie jeszcze w listopadzie wiec ewntualie na druga polowe sierpnia sie zalapiwsz a przy okazji wstrzelisz sie w tradycje rodzinna wakacyjnych urodzin:)
 
Witam wszytkie kobietki!

lilou ja mam imieniny 17 lipca, musimy cos zrobic razem przyszlym roku.

A tak w ogole to u mnie piekna pogoda, zaraz spadam do ginki popodgladac moje duuuze pechole, bo juz wiem ze za duze po ostatanim monitoringu wiec nie wiem co z tego bedzie. Szczerze powiem ze wcale nie przeszkadzaloby mi urodzic w wakacje, chcialabym urodzic kiedykolwiek ....
 
Ostatnia edycja:
devi co to,to nie:no:
mój cykl już spisalam na straty,więc nic z tego....
anna u nas też leje od rana,pogoda fatalna,a tutaj jeszcze w niedziele jest wszystko pozamykane:dry: wiec po sklepach nie ma wycieczek
anna mnie się coś wydaje,że moze masz cykl bezowulacyjne? :cool:
bo ta twoja temp jakaś dziwna,a masz mierzoną przez cały miesiąc?

co robicie na obiad?

Witam wszytkie kobietki!

devi ja mam imieniny 17 lipca, musimy cos zrobic razem przyszlym roku.

A tak w ogole to u mnie piekna pogoda, zaraz spadam do ginki popodgladac moje duuuze pechole, bo juz wiem ze za duze po ostatanim monitoringu wiec nie wiem co z tego bedzie. Szczerze powiem ze wcale nie przeszkadzaloby mi urodzic w wakacje, chcialabym urodzic kiedykolwiek ....

amalfi o jak miło,qw moje urodziny :D
u Was gon przyjmuje w niedziele?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
upsss sorry lilou hehe dopiero wstalam i jeszcze slepa jestem. U mnie wylacznie przyjmuje w niedziele
To w takim razie my razem musimy zrobic party a skad jestes mniej wiecej?
Juz to poprawilam wiec nikt sie nie zorientuje ze jestem blondynka
 
Ostatnia edycja:
anna u nas też leje od rana,pogoda fatalna,a tutaj jeszcze w niedziele jest wszystko pozamykane:dry: wiec po sklepach nie ma wycieczek
anna mnie się coś wydaje,że moze masz cykl bezowulacyjne? :cool:
bo ta twoja temp jakaś dziwna,a masz mierzoną przez cały miesiąc

Ja jestem przekonana, że mam cykl bezowulacyjny. Tempkę mierzę od 5 dni, bo wczesniej nie miałam termometru. Myślałam, ze może miałam owulację w 30dc ale nie miałam bo temperatura jest za niska. Teraz jest mój 36dc :-( jutro idę do ginekologa.
 
anna glowa do gory nastepny cykl bedzie lepszy i owocny, niech @ przychodzi jak najszybciej!!!!
 
anna przykro mi z powodu tego obecnego cyklu,ja mam chyba podobnie...
@ szybko przyjdzie,jeszcze szybciej minie i znowu starania i nadzieja...
amalfi ja z krakowa,ale obecnie jestem 1400km dalej ...
na którą masz spotkanie z ginem? daj znać jak po,czy pęcherzyki duże??
ide zadzownić do mojej mamy - trochę na plotki,bo mamy na stacjonarne do calej Europy za darmo o każdej porze dnia i nocy.
 
Ja mam godz do krakowa i tez mnie tam nie ma wiec kto wie, te urodzino imieniny moze wypala heheheh. Za jakies 40min wychodze wiec dam znac, ale mysle ze dobrych wiesci miec nie bede, bo moj pęchol mial 25mm w piatek w 9dc wiec o wiele za duzy jak na to co czytalam
 
reklama
Do góry