reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Musze się komuś wygadać.... jestem taka zła na swojego, że szok... wczoraj poszedł i kupił telefon... wydał wszystkie nasze pieniądze twierdząc że w czwartek będą wypłaty a jedzenia mamy całą lodówkę..... ALE CHOLERA CHYBA ZAPOMNIAŁ ŻE JUTRO JEST DZIEŃ KOBIET!! Jest mi tak przykro że szok... ale nic mu nie mówię, bo nie wiem jak wybrnie z tej sytuacji. Teraz siedzi i od wczoraj "pika" w nowej zabawce a mnie w ogóle ie dostrzega...
Kiedyś slyszałam, ze "faceci są całe życie jak dzieci tylko zabawki coraz droższe" To są święte słowa...

fifka daj spokoj :) co to za swieto ten dzien kobiet? symboliczny tylko, nie ma co przywiazywac do tego wiekszej wagi. Jestem pewna, ze jest wiele dni w roku kiedy traktuje Cie jakby swieto bylo i te dni sa najwazniejsze :) ja tam wole, zeby M. "mnie"swietowal w zwykle dni niz dlatego, ze jest swieto. Nie denerwuj sie. Zlosc pieknosci szkodzi! :tak:

Witam wszystkich!! Dopiero dzisiaj zalogowałam się na forum, ale posty przeglądam już od jakiegoś czasu. My z mężem staramy się o dzidziusia od grudnia. Na dzień dzisiejszy jestem na etapie wyczekiwania na miesiączkę (a raczej na jej brak). Jak czytam te Wasze wypowiedzi to zaczynam się troszkę martwic. Ja jestem z reguły osoba niecierpliwa i bardzo chciałabym już być w ciąży, żeby w wakacje paradować z pięknym brzuszkiem. Od tego miesiąca zaczęłam robić testy owulacyjne i mam tylko nadzieję, że pomogły!!!

od grudnia? :) magda - przede wszystkim wyluzuj troche :) im wieksze spiecie tym gorzej. Uda sie predzej niz myslisz :)

A jakich używacie termometrów do mierzenia temperatury ?

elektroniczny microlife. Zwykly. Naczn nie myje, nie przytula i nie pastuje butow. Za to zapamietuje ostatni pomiar, co jest bardzo wygodne glownie w weekendy. Dzwoni budzi - termometr do paszczy, zasypiam na te kilka sekund, budzi mnie pikanie, wyjmuje z paszczy i odkladam, a potem jak wstane to sprawdzam jaka byla temperatura.


ja mam elektroniczny, Microlife czy coś takiego, a do tej pory używałam rtęciowego i byłam bardzo zadowolna, ważne tylko żeby jeden cykl mierzyć zawsze tym samym termometrem

a czemu przestalas mierzyc rteciowym?
Ja to bym sie w zyciu nie zdecydowala na rteciowy. Nie bez powodu zostaly 2 latata temu wycofane z produkcji. Rtec jest potwornie szkodliwa. A wyobrazcie sobie, ze np. kobieta mierzy w pochwie temperature rteciowym i on peka, rtec sie rozlewa... aaaaauł! rana, poparzenie, krwi potok, masakra... nie mowiac juz o zatruciu rtęcią. Ał!

Na razie bez badan, ale za 2 tygodnie mam wizytę u ginekologa, wiec poinformuje go, ze staramy się o maluszka i nic, wiec może mi cos doradzi albo przepisze. Pocieszam się ze jednak te 3-4 miesiące to jeszcze nie tak długo w porównaniu do niektórych kobiet. Ale mimo wszystko za każdym razem się łudzę ze może jednak już…. Najgorsze dla mnie jest to robienie testu ciążowego, kiedy nie trzeba nawet czekać tych 5 min żeby zobaczyć negatywny wynik…. L

no wlasnie trzeba czekac te 5 min, bo w tym czasie moze sie cos bladego pojawic :)))))
 
a co się dzieje z Ael?
Jestem jestem :-) tylko akurat teraz mój stan błogosławiony jest bardzo męczący. Na szczęście nie mam nudności czy wymiotów, a ewentualny częstszy ból żołądka bierze się z głodu. A tak to mam takie zaparcie, wydęło mi brzuch o czym pisałam wcześniej no i częściej chce mi się spać, ale głównie w dzień :-)
Za to po wczorajszym numerku nie było na szczęście żadnych plamień, więc te poprzednie były z powodu cytologii :-)
Cały czas jestem ale czuje się jak przemaglowana i po prostu siły na wiele rzeczy nie mam.
 
Hej dziewczynki, wszystkiego naj z okazji naszego swieta!
Co do plemnikow i staran, to same wiecie ze to przypadek, mnie sie udalo codziennym seksem i to nie tylko w okolicy owulacji, a inne pamietam raz czy dwa sie bzyknely zero nadzieji a tu II kreski, takze reguly nie ma.
Aerleda bidoku Ty, obys sie lepeij poczula w koncu.
Maaadziarka jak @? Mam nadzieje ze nie przyszla.
 
hej dziewczynki :biggrin2: wszystkiego najlepszego z okazji naszego swieta:-D
ja jak mierze tempke to elektronicznym termometrem ale ostatnio sie obijam wiec termometr lezy z boku... co do facetow i ich zabawek to moj jest taki na punkcie nowego sprzetu grajacego itp i testuje go... a ja wtedy mam ochote wlozyc sobie stopery w uszy i poprostu nie slyszec tego... a dzis nic mi sie nie chce tak mi sie astac nie chcialo
AeI kochana biedna zmeczona taka oj trzymaj sie tam cieplutko i odpoczywaj
lillydelux i julliet - a jak tam u was jakies objawy?? jakie samopoczucie?? a no i zapomnila bym kochana BigChild o tobie;-) jak ty sie czujesz kochana?? no i trzymam kciuki za testujace... mnie bola piersi przy sutkach troszke i ogolnie cale piersi w sumie a to 2 dni od owulki:zawstydzona/y:
 
A ja nie mam zadnych objawow. Zauwazylam od kilku dni ze mam z rana mdlosci lekkie z glodu, budze sie z takim ssaniem w zoladku, a wieczorem specjalnie jem pozywna kolacyjke. A tak to nadal nic ;-)
 
to tylko sie cieszyc kochana oj dzidzia juz sie domaga amu od rana... ;-) hihi juz sobie wyobrazam jakie beda uczucia jak poczujesz pierwsze kopniecie.. te emocje hoho... a ja sobie gnije pod kolderka i jakos nie bardzo mi sie gdzie kolwiek chce wstac:-D poranna kawa wypita no a teraz jakies sniadanko by sie przydalo;-) a wczoraj juz o wpol dzieisatej spalam jak susel tak mnie spanko wzielo ale moj mezus zasnal chwile przed emna ogladalyscie ten nowy serial na tvn '' przepis na zycie'' spodobal wam sie??
 
reklama
Hej dziewczyny, dziękuje za słowa otuchy! U mnie to nie tyle złość na niego, co szukam przyczyny żeby się pozłościć i popłakać... W tym cyklu straaaaaszne mam te wahania nastrojów.

Hehe śmieje się ze dostane @ w prezencie na dzień kobiet :zawstydzona/y:Brzuch mnie ćmi, śluzu (takiego wodnistego) mam tyle, że czasem aż chlupie. Co raz biegam do łazienki "czy to już"?
 
Do góry