reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

rzeczywiście było tak kilka razy że zapomniałam jej wziąć :p hehe ... dalsze plany po okresie ... hmm.. mój gin odrazu chce mnie przygotować do kolejnego transferu ... ale ja nie wiem czy to dobry pomysł ... boje się jak diabli aby nie było powrotu tego co teraz miałam ... :-(
 
reklama
pycek może trochę poczekaj i nabierz sil psychicznych bo one też są bardzo ważne tak czy inaczej życzę ci powodzenia
 
ano cisza cisza... ja jutro o 16:30 mam wizytę... więc kciuki proszę trzymać bo denerwuję się straaaaasznie!!!!
 
hej :)

Po wizycie ok... Dzidziol jeden tylko sie rozwinął ale za to serducho ładnie bije i wszystko w porządku :happy: Termin porodu wstepnie na 19 marca USG pokazuje :happy: czyli pomyliłam się o jeden dzien w moich wyliczeniach :happy:
 
reklama
Do góry