reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

dziołchy.... kciuki za mnie trzymać jutro rano testuję!!!!!!!!!!!!!! nnie wiem już który to dzień cyklu... przestałam liczyć.....

ps. wczoraj wyszedł mi najprawdziwszy bladzioch... więc.... kciuki plisss.....:cool2:

pyscku kochany.... uwierz mi doskonale znam te złote rady po stracie... zwłaszcza od kogoś, kto tego nie przeżył....
ja wiem tylko tyle, że z czasem układamy sobie naszą rzeczywistość od nowa... uczymy się żyć z aniołkiem w tle... mam nadzieję, że Twoja rzeczywistość przeorganizuje się szybko, nabierzesz sił i chęci do dalszej walki o swoje szczęście.. bo w końcu zasługujesz na nie!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lili Witam w naszym gronie :) i życzę powodzenia :)
Rurka kciukasy zaciśnięte z całych sił :) oj jutro będę śledzić forum jaki wynik :-D


Kochane ja dziś na wizycie kontrolnej po zabiegu byłam, Gin był bardzo miły porozmawiał ze mną - a raczej przeprowadził wywiad co zrobili mi w szpitalu i jak się czuje... potem przy badaniu pobrał cytologie (tak mi się wydaje) potem po naciskał brzuch i zbadał oraz usg .. macica pięknie się zagoiła, endo 4 mm .. powiedziałam mu o wszystkich tabletkach jakie dostałam w szpitalu ... wiec mam czekac na @ 1 dnia dzwonic i kontrola 11 dc a od 3 dc mam brać leki jakie mi przepisał .. ogólnie zadowolona jestem bo porozmawiałam dużo z nim i odpowiedział mi na moje pytania :) hehe a mąż - wariat cieszy się bo dowiedziałam się czy możemy współżyć - bo bałam sie po zabiegu aby mnie nie bolało itd.. więc gin powiedział że można ... i coś czuje że czeka mnie dzis gwałt <szok> ehh ... pyt sie jeszcze czy mam mrozaki - powiedzialam ze tak 2 - usmiechnal sie i powiedzial ze to dobrze :) to cała wizyta w skrócie :)
 
witam nowe Staraczki, ja co prawda staraczką już nie jestem ale spędziłam na tym wątku szmat czasu i lubię tu wracać :tak: w sumie to jak mam być szczera to zaglądam tu by nie tracić kontaktu z Tobą kochany Pyscku ;-) cieszę się, że jesteś zadowolona z wizyty...
hmmm, to będzie się dziś działo w nocy, ulalala :-p

rurka gratuluję bladziocha!!!!! &&&&&&& żeby z dnia na dzień był ciemniejszy!!!!!

lili powodzenia w starankach!!! oby niebawem się udało!
 
Karola: dzięki, ciągle nie tracę nadziei.
Mam nadzieję, że się zadomowię na tym forum. W każdym razie cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie i rady od doświadczonych koleżanek;)
Pozdrawiam wszystkie Panie:-)
 
wczoraj test powtarzałam... a ze pisać już mi się nie chciało... to taka to mina....

ale... piątkowy bladzioch nadal pozostał jednak bladziochem.... na początku myślałam ze tam nic nie ma... ale wzięłam test do pokoju a tam okazało się że jest blada kreska.... no więc mam dwa bladziochy w odstępie 2 dni..... co z nich wyniknie :confused: w poniedziałek beta.... może rano sikaniec jeszcze jeden... nie wiem już co o tym myśleć....
 
reklama
Do góry