reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Karola, imie wybrane od początku, bedzie Staś, wyprawka skompletowana, łóżeczko dzisiaj przywieźliśmy, wszystko poprane i się suszy, wózek stoi już od tygodnia, czekam tylko aż mój D odmaluje pokój i położy panele, wtedy będę mogła wszystko ładnie ustawić.. A jak się czuję: ociężała, śpiąca, czasami mam nerwa i zależy co robi mój Synuś, bo jak czasem się wypnie albo nieźle kopnie to aż się zwijam z bólu.. Termin cc mam na 29.04, ale mam nadzieje, że to wszystko się szybciej zacznie :) Minęło 240 dni i zostało aż 35:szok: nawet nie wiem, kiedy ten czas zleciał..
Monia mnie też bolało podbrzusze i jajnik w owocnym cyklu, więc &&&&&&&&&&&&&&&&&&

Zleciało niesamowicie :) a CC musisz mieć ?

testowałam, niestety jedna krecha na teście ....:-(

Pyscek.. tulę mocno :* :(
 
pyscek 3maj się, jesteśmy z Tobą! :*

madziulek no tak, teraz widzę, że masz imię w Sygnaturze :zawstydzona/y: wczoraj nie miałam podglądu więc nie widziałam...

masz też napisane, że to niespodzianka, czyli spodziewaliście się dziewczynki a okazało się, że to jednak chłopiec, tak? a w którym tc ujawniła się na niespodzianka?

pytam bo zaczynam powoli kompletować wyprawkę, np ciuszki. U nas od 16 tc jest nadal dziewczynka, 3 wizyty i za każdym razem płeć bez zmiany ale jakoś stresuje mnie trochę to, że kupię ubranka, akcesoria dla dziewczynki a tu nagle siusiak się pojawi i co wtedy, syn będzie w różowych bodziakach chodził? :-p
 
Madziu a wyszlo, ze jednak musze, chociaz po tym co sie dzieje w szpitalach to sie ciesze, spokojniejsza bede :)
Karola moj gin nic nie widzial przed 24 tyg, a na polowkowym wlasnie w 24 tyg wyszlo ze bedzie Synus :) Mialam takie przeczucie od poczatku i sie sprawdzilo :) Teraz co wizyte sie pytam czy nic sie nie zmienilo, bo ja wiekszosc mam wszystkiego chlopiecego, do tego doszedl wozek i cala wyprawka ;-) A właśnie dziewczynki często lubią się zmieniać w chłopców, znam kilka takich przypadków :p Moja kuzynka miała mieć córke, wszystko kupiła dla dziewczynki, a urodził się synuś, tak samo znajoma, cały czas dziewczynka, a po cc okazało się, że chłopiec i weź tu nie myśl że Ci dziecko podmienili :D:D
Monia nie wiem co napisac, ale trzymaj sie Kochana :*
 
Ostatnia edycja:
Hej :) Dołączam do Waszego grona jako, że to od kwietnia zaczynają się nasze pierwsze staranka :) Anna - 22 lata - Poznań :) cechy charakterystyczne: Pyzunia :D
 
reklama
Do góry