reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziękuję :*

Dziewczyny pozwolicie,że pochwale się moimi nowościami :p i zrobię małą reklamę :-p
20140415_144451.jpg [FONT=Helvetica, Arial, lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif] [/FONT]ozdoba z łabędzi na ścianę :)
możliwość zamówienia w innym kolorze i innymi dodatkami zainteresowanych zapraszam na priv :)

20140415_144710.jpg Króliczek wielkanocny :) możliwość zamówienia w innym kolorze, lub lekko większy :) zainteresowanych zapraszam na priv '
 

Załączniki

  • 20140415_144451.jpg
    20140415_144451.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 44
  • 20140415_144710.jpg
    20140415_144710.jpg
    20,3 KB · Wyświetleń: 35
Madziulek
Gratulacje dla Mamy i malej dzidzi :) duzzo zdrowka i radosci :)
Ile wazy Stas i ile ma wzrostu? :)
P.S. pamietaj jak beda jakiekolewiek ciezkie chwile na poczatku to odliczaj do 40 dni, potem jest latwiej :)

Pyscek
Wooow :) jestem pod wrazeniem :) i trzymam mocno kciuki :)))

karola
Piekny brzuszkek :) Ja do konca 8gomiesiaca przytylam 9, a w ostatnim +3kg. Jesli dziecko rozwija sie dobrze nie daj nikomu Ci mowic, ze przytylas za malo :) mi tak mowili i mnie tym strasznie irytowali ;)

xANkax
powodzenia w staraniach
 
madziulek Gratulacje!!!! dużo zdrówka dla Stasia a dla Ciebie spokojnych i przespanych nocek! wstaw nam jakieś zdjęcie Stasia :tak:

vin to samo powiedział mi ostatnio Gin, nie słuchać ludzi, że dlaczego taki mały brzuszek, że nie widać itd. Mała rośnie wzorcowo i jak będzie mi tak ktoś mówił to mam odpowiedzieć "a mój lekarz twierdzi, że tak ma być!" :-p

co u Ciebie? jak Dawidek się ma?

pyscek no to zaciskamy kciukasy!!!!!!

Zobacz załącznik 620251
 
Skacze zajączek po lesie
I życzenia Tobie niesie
Przez pisanki przeskakuje
ALLELUJA wykrzykuje
Po czym znika w długich susach
Cały mokry od dyngusa
Wesołych Świąt Kochane :*
 
wesołych świąt kochane!!!

avensis przykro mi z powodu babci ale masz rację, 86 lat to piękny wiek a najważniejsze, że do tej pory była w pełni sprawna i pełna pogody ducha!

nanncy czekam z niecierpliwością na nowe wieści od Ciebie! coś czuję, że na dniach będziesz miała już córeczkę po drugiej stronie brzuszka! :tak:


wczoraj mieliśmy gości, moi rodzice, teściowie, moi dziadkowie, babcia mojego męża i młodszy brat mojej mamy z rodziną. W sumie mieli być tylko moja babcia z dziadkiem i babcia Marcina a tu jakoś tak się to rozrosło i wyszło 11 osób (!).

tak naprawdę to brakowało tylko drugiego brata mojej mamy z rodziną i siostry Marcina z rodziną. Wtedy by już był komplet najbliższej rodziny i (o zgrozo) prawie 20 osób!!!!

dobrze, że mama i Marcin pomogli mi to wszystko ogarnąć i zastawić bo inaczej chyba bym nawet na chwilę nie usiadła do stołu. Aczkolwiek i tak sporo kursowałam i na noc no-spa poszła w ruch bo brzuch co chwilę mi się stawiał :dry:

dziś też impreza (dziś my jedziemy do teściów) ale ja już jako gość idę więc będę tylko siedzieć i odpoczywać. :-D


pyscek jak się czujesz? kiedy będzie już coś wiadomo i można będzie gratulować? (bo innej opcji nawet nie biorę pod uwagę!!!!)
 
pyscek jak się czujesz? kiedy będzie już coś wiadomo i można będzie gratulować? (bo innej opcji nawet nie biorę pod uwagę!!!!)

od kilku dni czuję się koszmarnie ... nie dość że od ok.2 tyg mnie napitala dziąsło bo jakieś małe zakażenie się wdało ( taka biała linia na dziąsle) ale płukałam szałwią i przeszło, do tego dziś mi się moja 8 odezwała przez nią mam ucho zatkane :baffled: boli mnie nosek ... a jeżeli chodzi o brzuch to lepiej nie pisać ... boli mnie tak i mam uczucie takie jakby coś od środka rozciągało mój brzuch i próbowało się wydostać na zewnątrz :angry: czasem zakuje z lewej czasem z prawej strony ... brzuch mi wywaliło masakrycznie - bo wszyscy mi mówią z rodziny że takiego brzucha to ja nigdy nie miałam ... :wściekła/y: tak więc nie wiem co mi jest ... jak idę boli na dole ... tak kuje .. nie wiem czy zarodek się zagnieździł i to tym spowodowane, czy coś innego mi jest ... :wściekła/y::angry: sama nie wiem ... już nie wytrzymuje fizycznie i psychicznie :-:)-:)-(
co do testowania, kazał mi lekarz robić 24-25 ale nie wiem czy nie za wcześnie ... zobaczę .. narazie przez brzuch nie mogę normalnie funkcjonować ... jedyne pocieszenie to jeszcze tydzień na zwolnieniu lekarskim jestem :-D
 
reklama
pyscek kciukasy zaciśnięte!!!!!!

niestety jutro wracam do pracy i zajrzę na forum dopiero popołudniu :-( jejku i co teraz? nie będę wiedziała co napisałaś :baffled::baffled::baffled:

madziulek fajnie, że ze Stasiem jest już ok, widać, że jest drobniutki ale na pewno szybko to nadrobi! czekam na większe zdjęcie.
 
Do góry