reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
vinverde no to marne szanse na ciąże bliźniaczą... no chyba że będziesz brała leki CLO na pęcherzyki to wtedy jest szansa na ciąże mnogą... a tak to znikome szanse... no ale może zdarzy się cud... :-)
 
zobaczymy :)

narazie cieszę się na samą myśl, że w końcu rozpoczeliśmy starania :)

i bardzo się cieszę, że jest forum takie jak to, bo znajomym nie chcę się jeszcze przyznawać, żeby mnie co chwilę nie pytali czy już się udało, a musiałam się wygadać :)

trzymam kciuki za wszystkie starające się i oby nam brzuski rosły :)
 
vinverde no to marne szanse na ciąże bliźniaczą... no chyba że będziesz brała leki CLO na pęcherzyki to wtedy jest szansa na ciąże mnogą... a tak to znikome szanse... no ale może zdarzy się cud... :-)
o matko nie strasz ... bo ja mam przypadki w rodzinie na bliźniaki i prawdopodobieństwo spada na mnie, a do tego brałam clo :baffled: ja pitole ... :baffled::baffled:
 
Pyscek, ano tak to naprawdę wygląda, też o tym czytałam :) Pytanie tylko, czy te bliźniaki to w bliskiej rodzinie... Bliźniaczość głównie od kobiety zależy.

Wiecie co, ja już *******ca dostaje - wczoraj plamiłam, tak? Bardzo słabo, no ale jednak. Spoko, depresji nie było, bo mnie najbardziej męczyła niepewność. A dziś jak dotąd okresu brak. Skurczów brak. Dźga mnie coś od czasu do czasu po prawej stronie, no ale chyba mi macica nie wyemigrowała. Zatem nie mam pojęcia, o co chodzi, ale bardzo bym chciała, żeby mój organizm zaczął się zachowywać jak człowiek :/ Wkurza mnie to!!!
 
Witam magda 88 ladna tempka trzymam kciuki bynie spqdlq ewentualnie moze rqz jak bedZie implantacja spasc i sie podniescjqk sie bedzue tak trzymac od lini twojej14 dni toprawdopodobnie nasz dzidzie w sobie :-)
Kwiatuszku kiedy as odwiedzisz ?
 
reklama
Do góry