reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Anulka ja zaczęłam właśnie dlatego mierzyć :) Żeby zobaczyć jak to wygląda i kiedy mam owulację, bo zawsze tak na oko to robiłam, a dopiero przy @ było wiadomo kiedy mogła być. Całkiem fajna sprawa :)

Mnie wciąż bolą jajniki, piersi mam tkliwe (może dlatego,że wciąż je macam i w końcu zaczęły boleć) no i tempka ładna. Chyba pójdę niedługo na betę, bo słabo żyje się w niepewności :)
 
Magda_88
miałam w weekend
super masz ten wykres temperatury :)
liczę, że w takim razie dostaniesz najcudowniejszy prezent na urodziny w postaci dwóch kreseczek :)

byłam dziś u gina (bo miałam mnóstwo różnych pytań i wątpliwości), ale w temacie ciąży powiedział, że na testy z jego strony za wcześnie :)
mam poczekać do opóźnienia się okresu i wtedy zrobić normalny test ciążowy i w zależności od efektu przyjść albo nie
natomiast jak mu powiedziałam co po którym dniu i jak bolało, to powiedział, że bardziej prawdopodobna jest ciąża niż bóle po odstawieniu pigułek, więc narobił mi nadziei ;)

łykam więc dzielnie kwas foliowy i coś mi tam jeszcze dzisiaj zapisał do brania... ale tak się boję, że ta nadzieja będzie płonna
kurcze blade... nie myślałam, że tak szybko mi odbije na tym punkcie, aż jestem pod wrażeniem jak bardzo CHCĘ !!! :)

P.S. kochane powiedźcie mi jak działa ten suwak na dole, bo datę ostatniej miesiączki na pewno wpisałam dobrze, a za 6 dni to ja się spodziewam okresu a nie dni płodnych...
 
Ostatnia edycja:
wybrałam opcję do dni płodnych , i kazali mi podać datę ostatniej miesiączki i jakoś dziwnie tak
pobawię się tym w wolnej chwili
 
Cześć :))
dawno mnie nie było więc wpadam w odwiedziny ale nie przychodzę z pustymi rękami :
SDC12528.JPG własnoręcznie zrobione i upieczone :))
 
reklama
Magda_88
kiedy będziesz robić test? i robisz najpierw normalny, czy od razu krew?
a co do mojego suwaka, to okresu spodziewam się za 6 dni
gdyby tyle mi się @ spóźniał to już bym 5 testów ciążowych zrobiła ;) a tak trzymam się dzielnie by już nie pobiec do apteki...

Anulka_szn
dopiero dopatrzyłam się, że to jednak Ty pytałaś o urodziny, a nie Magda, przpraszam
miałam w weekend
 
Do góry