reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Witam wszystkie staraczki :)
właśnie postanowiliśmy dołączyć do szanownego grona :)
mój M co prawda planował dopiero od grudnia, ale miesiąc temu odstawiłam pigułki a jemu jakoś ciężko przekonać się do gumek (hurra), więc zaczęliśmy zabawę już teraz
tak więc to nasz pierwszy cykl starań
5 dni temu powinnam mieć owulację według kalendarzyka, ale kiedy była dokładnie nie wiem
od kilki dni boli mnie podbrzusze i od dwóch dni brodawki

ciekawa jestem czy to możliwe, że już? czy to tylko hormony szaleją po odstawieniu pigułek :-p

pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie starające się :)
 
Hej :) No to objawy musiałyby przyjść hiper szybko! Oczywiście też się tak podobno zdarza, moja kumpela twierdzi,że następnego dnia jajniki zaczęły ją boleć i już wiedziała. Nie wiem czy bezpieczne jest zachodzenie tak szybko po odstawieniu tabletek no i zdarzają się ciąże mnogie, bo hormony szaleją :)

W każdym razie może to już :) Życzę powodzenia!
 
karola mi gin też powiedział to samo na temat badań. "Jest Pani okazem zdrowia" zrobimy wyniki jak Pani zajdzie..... tylko ja się uparłam i zrobiłam sobie badania sama....i proszę - tarczyca. Mogłam w ogóle nie zajść dłuuugo albo poronić.

Miałaś jakieś powody do niepokoju, jakieś objawy, że pomimo słów gina zdecydowałaś się jednak zrobić te badania na własną rękę? Pozdrawiam Cię ciepło, 3maj się jakoś!
 
Witam wszystkie staraczki :)
właśnie postanowiliśmy dołączyć do szanownego grona :)
mój M co prawda planował dopiero od grudnia, ale miesiąc temu odstawiłam pigułki a jemu jakoś ciężko przekonać się do gumek (hurra), więc zaczęliśmy zabawę już teraz
tak więc to nasz pierwszy cykl starań
5 dni temu powinnam mieć owulację według kalendarzyka, ale kiedy była dokładnie nie wiem
od kilki dni boli mnie podbrzusze i od dwóch dni brodawki

ciekawa jestem czy to możliwe, że już? czy to tylko hormony szaleją po odstawieniu pigułek :-p

pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie starające się :)

hej, fajnie, że pojawił się ktoś, kto jest na tym samym etapie co ja! 3mam mocno kciuki by udało Wam się w pierwszym cyklu. Pozdrawiam
 
Witam wszystkie staraczki :)
właśnie postanowiliśmy dołączyć do szanownego grona :)
mój M co prawda planował dopiero od grudnia, ale miesiąc temu odstawiłam pigułki a jemu jakoś ciężko przekonać się do gumek (hurra), więc zaczęliśmy zabawę już teraz
tak więc to nasz pierwszy cykl starań
5 dni temu powinnam mieć owulację według kalendarzyka, ale kiedy była dokładnie nie wiem
od kilki dni boli mnie podbrzusze i od dwóch dni brodawki

ciekawa jestem czy to możliwe, że już? czy to tylko hormony szaleją po odstawieniu pigułek :-p

pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za wszystkie starające się :)


Często się zdarza, że zachodzi się w ciąże w pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek :-p Tak wiec trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&& ;-)


Specjalnie dla staraczek fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
 
reklama
hej, fajnie, że pojawił się ktoś, kto jest na tym samym etapie co ja! 3mam mocno kciuki by udało Wam się w pierwszym cyklu. Pozdrawiam

trzymam kciuki również za Ciebie :)

szczerze to wątpię, że jest to możliwe tak szybko, ale myśl, że jest na to szansa wywołuje mimowolny uśmiech na mojej twarzy

wiem, że pierwszy cykl po odstawieniu pigułek to nie najrozsądniejsze wyjście... ale
w tym tygodniu będą moje 32 urodziny i już od jakiegoś czasu myślałam o dzidziusiu... tylko mój M powtarzał, że jeszcze 'mamy czas', więc jak tylko w trakcie ostatnich wakacji przebąknął, że chyba jest już gotowy zostać tatusiem... to radości postanowiłam nie czekać, aż mu to minie ;)
plan był, że ostawię tabletki, zacznę brać kwas foliowy i zaczniemy się starać w grudniu
ale skończyło się na tym, że z braku przyzwyczajenia używania gumek próby trwały już od początku :)

i przyznam się po cichu, że zawsze chciałam mieć bliźniaki, więc jakby się tak trafiło, to szlochać nie będę :)
ale nie chcę się nakręcać aż tak bardzo, bo równie dobrze te wszystkie objawy to mogą być uwolnione hormony po odstawieniu piugułek
 
Do góry