reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
hihi no niby tak, ale mój mąż ma słabe plemniczki tzn wolno płyną, więc teraz jak bierze witaminy to wątpię aby tak odrazu się wszystko polepszyło po niecałym mcu łykania jak kuracja trwa 3-4 mcy ..

Oj tam oj tam... W koncu chlopaki moga byc powolne, ale obrotne ;) My tez na witaminach, zatem o ile nie zaciazylam sie juz (w co watpie, ale tez mam nadzieje), to tak licze wlasnie na te 3 miesiace... Grunt to sie nie nakrecac (taaaaaaaak, jasne). Jesli po 6 m-cach dalej Babel sie nie zainkubuje, to idziemy do lekarza - maz jest diabetykiem, zatem istnieje pewne ryzyko.
 
reklama
Pyscku, a Ty taka pewna na 100%, ze nie chomikujesz nic w macicy...? Bo bialy mleczny sluz to ponoc dobry znak.
Ja mam dzis kosmiczny dzien i jak przestalam zasypiac na stojaco, to z kolei dzis caly dzien mnie mdli i w ogole jakos tak mi jest do d*py - glowa niby boli, niby nie boli, jakas taka zdechla jestem.
 
Do góry