reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
A ja jestem starsza :) za 12 dni obchodzę 30-te urodziny :)
No cóż trochę mi zajęło odnalezienie miłości mojego życia :-)

Dlatego chcę w prezencie na urodziny piękną owulację i owocny seks urodzinowy z zafasolkowaniem :-D hihih

Ja jestem w pracy tak jak Magda ;-)
 
To i ja sie dolacze (od razu przepraszam za brak polskich znakow, ale w pracy nie moge zmieniac jezyka). Pierwszy cykl staran, stosujemy witamionwe wspomagacze i testy owulacyjne, aczkolwiek z tym ostatnim tak raczej slabo wyszlo, bo nie wiedzialam, ze to o tej samej porze i 2 razy dziennie trzeba, ale...bola mnie boki piersi (nie miewam PMS), mam napady potwornej sennosci, 3 dni temu mialam skurcze jak na okres i na drugi dzien ciagniecie w prawej dolnej stronie (po mojemu okolice maciczne, ale nie wiem), jestem drazliwa, mam bole glowy... Okres teoretycznie w piatek i mam ogromna nadzieje, ze nie nadejdzie :)
 
Hyh, no wlasnie myslalam, ze okres jakos wczesnie bardzo nadszedl, no ale ni widu, ni slychu... To mi najbardziej dalo do myslenia + te moje namiastki piersi jakies takie inne i obolale... To by byla rewelacja, bo miesiac temu wzielismy slub, w zeszla sobote kupilismy dom, to teraz by sie przydal Babelek - jak wszystko, to wszystko, pelen pakiet, full inclusive etc. W listopadzie stuknie mi 30, wiec w ogole fajna koncowka roku by byla :)
 
Pyscku kochanie ja w tym cyklu, w którym się udało kochaliśmy się tylko 3 razy... w całym cyklu :szok: , gdzie jeden razy był pod sam koniec cyklu - a mimo to udało się... więc nic nie jest powiedziane... ;-)
no ale pewnie Ty trzymałaś długo nogi do góry :) a ja odrazu po leciałam do wc :p więc nie ma szans teraz na zapłodnienie ...
 
reklama
Hyh, no wlasnie myslalam, ze okres jakos wczesnie bardzo nadszedl, no ale ni widu, ni slychu... To mi najbardziej dalo do myslenia + te moje namiastki piersi jakies takie inne i obolale... To by byla rewelacja, bo miesiac temu wzielismy slub, w zeszla sobote kupilismy dom, to teraz by sie przydal Babelek - jak wszystko, to wszystko, pelen pakiet, full inclusive etc. W listopadzie stuknie mi 30, wiec w ogole fajna koncowka roku by byla :)

No raczej :) Wszystko w pakiecie! Tego Ci życzę i trzymam &&&& :)
 
Do góry