reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nigdy nie miałam przed @ takiego zapowiadajacego sie dlatego jestem w takim szoku bo niw w ząb nie wiem co to było do tego dzis obudziłam sie z mega bólem głowy jak zawsze na @ wiec sobie poczekam jak mówiłam z moim pechem na pewno przyjdzie

No to poczekaj do końca tygodnia i jak wredota nie przyjdzie to zrób test... ;-)
 
reklama
Dziękuje bardzo bardzo bardzo bo chyba tylko Wy na forum rozumiecie jak bardzo chce dziecka hasła w style" jeszcze bedziesz miała dziecko jestes młoda (25) wyprowadzaja mnie z rownowagi
 
Wiem o czym mówisz :) Ja mam 24 lata i jak poroniłam, to pielęgniarka na oddziale mi powiedziała: Jeśli miałaby Pani 40 lat i by poroniła, to płakałabym razem z Panią, a tak nie ma po co. Jest Pani młoda." Ale czy dla mnie to coś zmienia? Wiek nie gra roli, wiadomo,że kobiety po 40 mają już mniejsze szanse, ale pragnąć można tak samow każdym wieku.
 
wiesz ja bym ją zaje.. dosłownie podła żmija jak można tak strata dziecka jest tak smao bolesna dla 17 latki 20 30 i 40
Bardzo Ci współczuje .Jesteś bardzo silną Kobietą straciłaś maluszka ale walczysz i jeszcze wspierasz starające sie
 
reklama
Do góry