reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
o maskara w moje własnie patrzyłam na cennik 500 zł , no i to tez nie jest powiedziane ze napewno sie uda za 1 razem prawda ?

Niestety nie... z reguły za pierwszym razem się nie udaję... ale ja niestety nie mam już na co czekać... zapewne do insemki będę podchodziła 3 razy a jeśli nic nie wyjdzie to pozostaje in-vitro...
 
oj kobietki jak ja za Was trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
nie poddawajcie się...
 
Sun tempka wcale mocno nie spadła! Ja cały czas wierzę ze IUI nie będzie ci w ogóle potrzebna! Jeśli ty masz owulację a mąż ma nasienie niezłej jakości to widocznie tylko kwestia czasu :*


Nicola tak jak Sun piszę. Będziesz musiała brać CLO i się wszytko unormuję, U mnie też często nie było owulacji i przyjmowałam CLO



Trzymam za was wszystkie bardzo mocno kciuki!! Oj jakbym chciała zeby zycie było inne... zeby te co chcą zachodziły w ciąże a to co nie chcą nie... czemu to wszytko jest takie zakręcone... Moja koleżanka z pracy starała się jeden cykl... a szefowa wpadła.. A my musimy tyle czekać na nasz cud...
 
Nicola nigdy nikt nie da Ci gwarancji, że leczenie pomoże... i tak jak na moim przykładzie widać, CLO na mnie działa, ale nadal nie jestem w ciąży i w sumie nie wiadomo dlaczego... Może to psychika... trudno powiedzieć...
 
sun7 to mam nadzieje ze ci sie uda i ta inseminacja nie bedzie juz konieczna trzymam za Ciebie kciuki :) znikam robic gołąbki ehheh miłego dnia jeszcze raz :)
 
reklama
Do góry