reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Kwiatuszku to zależy czy na górny i dolny łuk czy tylko na jeden. Jak wiadomo zależy też ile bierze za to dany ortodonta. Są tacy, którzy biorą ok. 2000 zł, a są i tacy co po 6-7 tys. biorą. Trzeba się dobrze rozeznać i popytać, bo czasem warto zapłacić troszkę więcej, ale mieć pewność, że nic się nie będzie rozchodzić później. Moja siostra jakieś 3 lata temu robiła górny i dolny łuk i płaciła niecałe 2 tys. za aparat. Plus później dochodzą comiesięczne wizyty, nowe druty, gumki i na koniec szyna relaksacyjna. Mam nadzieję, że pomogłam :-)
 
reklama
Pyscek jak się sprawy mają? Nic mi nie zdajesz relacji a mój mały panicz czeka ;-)

:*:* oj sprawy mają się ni jak ... dziś powinnam dostać @ a jej nie mam, od kilku dni bolał mnie brzuch dołem, i jajnik kuł 30 mamy jechać na wizytę i zobaczymy jakieleki mąż dostanie, ja już powinnam być po okresie bo gin chciał mnie zobaczyć odrazu po a ja pojadę i powiem że nie mam :( albo będę w trakcie i dupa z badania .... ale może we wrześniu ujrzę te dwie kreseczki :) Buziaczki dla Ciebie i Twojego Panicza :*:*

Pyscek...ja nie widzialam zdjecia w nowych wloskach..musze zobaczyc dzielo twojego mezulka!:tak:jak tylko wrocisz z pracy czekam na fotke!:tak:
no tak jak mówi atan wstawiłam w awatarze :))

Matko dziewczyny jak mi się dziś nic nie chce ... wczoraj dzień w pracy to koszmar do przerwy ... bo skurczybyk (szef) przylazł i stał nam nad głową, rządził się i zadawał głupie pytania dotyczące desek :wściekła/y: potem przylecieli dwaj kierownicy i oni też stali nad głową, a człowiek musiał zapier... jak motorynka :angry: jak wróciłam do domu to mężulek kolacje zrobił potem kąpiel i łóżeczko - jak się położyłam masakra nogi mnie tak bolały jakby oblali je cementem :-( wogóle dobrze mi sie spało bo padłam nie wiadomo kiedy, do tego za oknem potworna burza i błyskawice ... mam nadzieję, że dziś będzie lrzej w pracy ... aaa wiecie co wczoraj wymyśliłam na koniec zmiany jak spojrzałam na zegarek i mówię " jeszcze chwila - i będzie z krokodyla żmija " :-D już mi się wełbie poprzestawiało :-p
 
Ostatnia edycja:
Hej mam pytanie do tych z Was, które mają przyjemnośc mieszkania na wszelkiego rodzaju poddaszach, czy piętrach bezpośrednio pod dachem. Wiem, że Magdalena mieszka na poddaszu. W związku z tym zmierzam do sedna sprawy... kobitki plissss jak Wy wytrzymujecie te upały??? Nic nie pomaga, ani otwarcie okna do szeroka, ani zrobienie przeciągu, ani nawet gigantyczny wentylator. Pochlastac się mozna i tyle. Jak się ten pieroński dach ( mam na połowie domu skośny) nagrzeje, to gorzej niż w saunie:-(

ja mam taką nieprzyjemność mieszkać bezpośrednio pod dachem-czarna papa, grzeje jak chol%% a jeszcze robiąc remont obiliśmy ściany regipsami, żeby mieć prosto... i powiem Ci, że nic nie pomaga, dzisiaj siedzę i moczę nogi w misce, co jakiś czas przelecę panele mopem z zimną wodą ale to tylko na senundkę zmienia powietrze, nie mam pomysłu, no mam, bo mamy aneks w salonie-otworzyć zamrażarkę ... ale nie wiem jak długo wytrzymała by lodówka:-D

Wątpię kwiatuszku wogóle nie czuje czegoś takiego że się udało ... z niecierpliwością czekam na @ ... pewnie pod wpływem pracy i tego dzwigania mi się przesunie :-(

Kwiatuszku tulę Zobacz załącznik 492773

ja w udanym cyklu też tylko czekałam na @, byłam wykończona 3 zmianami i miałam wszystkiego dosyć, więc kto wie...
 
Witam Was wszystkie kochane kobietki :)

Dziękuję bardzo za ciepło powitanie :)

Wczoraj robiłam betę i wyszła 4,20 ( 3 tydzień według laboratorium 5,80) i jutro lecę ją powtórzyć. Trzymajcie kciuki aby betka wzrosła i okazało się, że to dzidziuś :*

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)
 
a jak masz brac go w jakich dawkach?
trudno powiedziec ale wydaje mi sie ze owu byla po twojej niskiej poczatkowej temp ale nie chce Cie w bład wprowadzac u mnie akurat skoki były ksiązkowe jak mierzyłam
 
boze ciagle chce mi sie wyc takie mam napiecie juz sama nie wiem jestem jakas zdesperowana nawet juz mysle o psychologu trzymalam sie ale w tym tyg wszystko sie posypalo

Kochana rozumiem Cię doskonale... Od pewnego czasu mąż mnie też namawia na psychologa, bo w tek Klinice Leczenia Niepłodności jest psycholog, który pomaga parą starającym się o dzieci i nawet moja P. gin mówiła, nam, że warto do niej pójść jak sobie nie radzimy z tym wszystkim... Tak więc kwiatuszku jak rzeczywiście czujesz się gorzej to idź chociaż na jedną wizytę... zobaczysz co Ci powie... może pomoże... a jak uznasz, że strata czasu to nie pójdziesz na więcej wizyt... przemyśl to... Tulę mocno :-)

Witam Was wszystkie kochane kobietki :)

Dziękuję bardzo za ciepło powitanie :)

Wczoraj robiłam betę i wyszła 4,20 ( 3 tydzień według laboratorium 5,80) i jutro lecę ją powtórzyć. Trzymajcie kciuki aby betka wzrosła i okazało się, że to dzidziuś :*

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)


Lusia kciukasy &&&&&&&, aby betka szybciutko urosła... :-)
 
reklama
O temat dla mnie, pierwsze starania :-)
Witam Was Dziewczyny :)
My dopiero rozpoczynamy starania, ale pomyślałam, że będzie raźniej jak dołączę do innych staraczek :-)
 
Do góry