reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kwiatuszku ja też mam dzisiaj 22 dc, też bym chciała, zeby następnego już nie było. Żeby ten był ostatni, ale cóż, ja sobie mogę chcieć:tak:
A powiedz mi kochana, siostra się starała o dzieciątko?
 
kochane ja się żegnam na dziś i spadam szykować się do pracy na drugą zmianę ... matko jak mi się nie chce iść :-( zajrzę do Was wieczorkiem, bądź jutro rano przed pracą :)) Buziole miłego popołudnia życzę :*
 
Kwiatuszku, danao ja też mam dzisiaj 22dc :-D, ale ja mam cykle 33-34 dniowe :-( nie spodziewam się fasolki w tym cyklu, bo nie miałam monitoringu i nawet nie wiem czy pęcherzyki pękły...

U mnie dzisiaj ciepło... aż za ciepło... tym bardziej, że ja nie lubię upałów...

Pyscku miłej pracy :-)
 
Jejku kwiatuszku to zazdroszczę tak krótkich cykli.. zawszę masz szybszą szanse rozpocząć kolejny cykl.. a ja muszę czekać :-(
 
no racja ale 26 sie mało zdarza i tak z testowaniem czy cos czekam zawsze do 29 dc kt,ort zazwyczaj nie nadchodzi
wiecie co byla u mnie znajoma on staraja sie juz 8lat i wiecie co oni mysla o banku spermy ja bym tak nie mogla przeciez to tak jakby dziecko z innym facetem...
 
hej kobietki
ja też miałam długie cykle nawet bardzo bo 39 dni, ale costangus (nawet nie całe opakowanie) zdziałał cuda i cykl się skrócił i bum;-)
 
reklama
to są ziołowe tabletki, dostępne bez recepty, jest sporo informacji o nich w necie, inna nazwa to niepokalanek:-)
 
Do góry