reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fifka\; no tak rozjasnianie strasznie niszczy włosy,
no fajnie ze mama ci sponsoruje :happy:moja chwilowo nie może bo tato stracił pracę i nadal nic nie znalazł, w tym naszym kraju to jrst maskara,
A kolor to powinien ci taki wyjść, ale ci starczy jedna farba na takie długie włosy i jakieś takie grube mi sie wydaje ze masz ?

miq: to normalne że chcesz żeby wszystko było idealne na przyjęcie dzidziusia :-)o pamiętam ten szał :-D- ale jak będziesz w szpitalu to pamiętaj że mąz bedzie tydzien bez ciebie, lepiej go wyszkol żeby zadbał o wasze gniazdko ;-) mój na szczęście sie przyłożył i nic nie nabrudził a nawet dzien przed naszym powoeotem jeszcze cos tam sprzątał ,tak sie chwalił :-D


Kurde ale Ada sie slini jak bernardyn :-D i do tego jeszcze tak mówi/mruczy żeby sie jeszcze bardziej slinic
 
reklama
Lam nie... jedna nie starczy na bank! Kupiłam dwie :tak: ja nie dość że mam długie to jeszcze strasznie gęste.... mam nadzieję ze dwie wystarczą....


haha to cię pocieszę że teraz będzie się ślinić dłuuuuugo aż zęby nie wyjdą :-p
 
bry

ja wlasnie zgwalcilam fejsbukowo Ael, to teraz moge isc juz spac :tak::tak::-D:-D

dobranoc:-)

Zonko :*
:szok::szok: coo ... czemu zgwałciłaś moją żonkę :angry::angry: w dziób bije.gif ?? !! :-p
 
Ostatnia edycja:
Nicola naklejke trzeba zdjac ja mam mikroskop donna trzeba naslinic odczekac az wyschnie i wtedy krecic zeby ustawic ostrosc


laseczki w pon wyjezdzam nad morze wiec do końca tyg mnie nie będzie pewnie w sobote sie odezwe bo w sobote jade do brata pilnowac mieszkania
Jutro penie owu ale cos nie robie sobie nadziei ze nasionka sie poprawiły straciłam wiare moze to dobrze bynajmniej sie nie nakrecm niepotrzebnie
 
tak wytrzec przed kolejnym badaniem ja przecieram na mokro i pozniej na sucho jakis czas przemywalam spirytusem to sie ładnbie dezynfekowalo


Fifcia dobre te farby sa bo kiedys mialam szampon to mi nie słuzył
 
Fifka ja zawsze lubiałam mieć porządeczek,ale teraz to szał,może wpaść do mnie perfekcyjna pani domu z białą rękawiczką he he ale mam taką wielką wadę-zbieractwo,lubie chomikować pudełka,kokardki,wstążeczki bo zawsze się przyda,wiele z tego wkorzystałam organizując wesele znajomych ale wiele,rzeczy jest niepotrzebnych i robi się ciasno,więc przyjełam zazasdę jak czegoś.nie ruszałam rok- wyrzucam
Lamiav mąż sobie poradzi,szkole go;-)
 
O boże.... ależ jestem na siebie zła.... od rana zabawiam małego na 100 różnych sposobów bo strasznie marudzi..... przed chwila zrobiłam mu hamak z koca i trzymałam rękoma za oba końce. Mały był zachwycony... chciałam go położyć na ziemi i jakieś 10cm nad ziemią koc wyślizgnął mi się z rąk i mały główką spadł na dywan.... :no: dobrze ze to było nisko i pod spodem był dywan.... nie obyło się oczywiście bez płaczu.... boże jaka ze mnie durna baba... :crazy:


Miq
ja też lubię porządek ale na koniec ciaży to była jakaś masakra a tym bardziej że musiałam leżeć... i wtedy ten syf doprowadzał mnie do łez...
 
reklama
kwiatuszek : miłego wypoczynku, odpoczywaj odpręż sie a może cos z tego wyjdzie :-) trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

fifka: ojej musiałaś sie strasznie przestrasszyć ,ale przeciez to był wypadek, skoro on tak marudzi to normalne ze szukasz pomysłów zeby go czymś zabawić , skoro to nie był owysoko tonic mu nie będzie, wiecej strachu niż krzywdy, poprzytulałas go na pewno i w twoich ramoinach zapomni o tym co sie stało
 
Do góry