reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav to ja mam tak samo...
Fifka pewnie masz racje ale na pewno pamiętasz jak te zakupy cieszyły...
 
reklama
O jasne ze pamiętam! To były najpiękniejsze wspomnienia z oczekiwania! :tak: dlatego nie dziwie się że robisz zakupy bo ja te szalałam! Ale z perspektywy czasu teraz wiele rzeczy widze nie potrzebntch...


Lam ja też się przerzuciłam na zbożową i się przyzwyczaiłam już :tak:


Dobra ja spadam!
 
Ja jak narazie chyba nie mam takich zbędnych rzeczy,tak mi się przynajmniej wydaje,nawet jeśli chodzi o ciuszki to mam takie min,no nawet jeszcze nie minimum,jak zrobiłam liste to jest pusta...czekam do wypłaty
Ja na Fride się nie.zdecydowałam,mimo wielu pozytywnych opini,mam jakąś blokadę przed nią
 
miq ;ja wszesniej też nie chciałam, akupiłam gruszkę ,która jest do dupy, w ogóle nie wyciąga tego co trzeba, a ostatnio mała w nocy słysze ze ma coś w nosku bo jej tak fyrfoli, wiec dzisiaj musze juz kupic ten aspirator, zeby jej sie nic nie stało, a tak to psikam jej cały czas woda morką

Zaraz bedzie moj serial Czarodziejki :-Dwiem wiem, dziecko ze mnie hihih
 
czesc wszystki dawno mnie nie było jakies nowości ?


ja 27 sierpnia ide do ginekologa co sie specjalizuje w niepłodności i strasznie sie boje mam te testy owulacyjne 2 cykl i dalej nic :(
 
bryyy :-) bez bicia się przyznaje po łebkach was czytałam

aleeee umarłam przed chwilą mało się herbatą nie udławiłam oczywiście przez sleep i jej avatara :-p

miq taka fajna pamiątka te filmiki, ja też mam sporo zbędnych rzeczy, Fridę mam ale nie używałam jeszcze bo wcześniej moje dziecię nosek za maleńki miało. U nas przewijak np rzadko był używany bo małż wolał w łóżeczku przewijać małą. spakowałam dziś go w folię i chyba wystawię na sprzedaż albo na strych wyniosę.

gretel faaaajnie też bym do kina poszła

sun biedulko mam nadzieję że dziś lepiej się czujesz

nicola heloł :-)

lamia jak Adusia dzisiaj lepiej coś? i jak tam to twoje kefirowanie poszło?

ja dziś padłam dzwoni małż z pracy bo on to sobie coś uświadomił w drodze do pracy hahahahah że dał ciała bo wczoraj rocznicę mieliśmy, nooo a nie zajarzył że ta butelka wina co ją wypiliśmy wieczorem to z tej okazji może być haha
 
reklama
neciuszka: a dzisiaj Ada wesoła jak skowronek, ale ona ma takie nie wiadomo co po południu lub pod wieczór nigdy rano, wiec nie wiem co mnie czeka potem :sorry:.
A z kefirem wytrzymałam cały dien, oprócz jednego plasterka oscypka :-Dto wypiłam 2,5 lutra jefiru przez cały dzień

no to masz spostrzegawczego męża :-Dale moze ci to dziświeczorem wynagrodzi;-), faceci często nie pamiętają o waznych datach

miq o to ciesze sie ze nie jestem sama ;-)
 
Do góry