reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
oj kwiatuszku :*

sleep nie ma jeszcze, ale don't stress :-) noo cooo jak hipcia zobaczyłam to łooooooooooooooo

lamia piękna :-)

ja spadam obiad gotować póki dzień dziecka i teściowa zabrała na spacer wnusię, a na dodatek miałyśmy małą awarię chyba za gęstą jej kaszkę zrobiłam, zła jestem na siebie jak nie wiem :wściekła/y:
 
Sil ja mam dotykalskiego telefona, też byłam ich przeciwniczką, ale stwierdziłam, że trzeba iść za techniką... i teraz bym go nie zamieniła, z neta przeważnie korzystam przez tel bo komp nie chce mi się wł a wielkie ekran w tel pomaga:)
dziewczyny jakie to uczucie jak ma się skurcze i gdzie to czuć?:zawstydzona/y:
 
Hej babiczki :-)


Właśnie u nas przeszła burza a nic na mapach nie widać! :-O



Miq skurcze to są jak bóle miesiączkowe tylko dużo mocniejsze, zesztywniejesz po prostu, możesz odczuwać ból na całym brzuchu, w dole brzucha lub w części krzyżowej kręgosłupa. Na bank nie przegapisz, nie da się :-)


Co tam słychać u reszty?

Sleepy fajny hipcio mi się podoba :-D


Gdzie moja żoneczka ukochana :-)
 
heh oby za szybko się nie przekonała, ale to twardnienie brzucha nieprzyjemne jest
ale cisza... w okolicach obiadu wszystkie znikają
 
Cześć dziewczynki....

Niestety dzisiaj nadal źle się czuję :-(... aż się boję jutrzejszej wizyty u lekarza :-( ... nie chcę iść do szpitala, no ale jak nie będę miała wyjścia to oczywiście pójdę... Najbardziej martwi mnie to, że nie mogę jeść bo jest mi bardzo słabo... do tego mam zawroty głowy... :-(
Chciałabym aby to się już skończyło bo nie mam już siły...
 
oj Sun:-( słaba jesteś bo nie jesz, nie jesz bo Ci słabo-zamknięty krąg, nie broń się przed szpitalem, dadzą Ci kroplówkę na wzmocnienie... tak długo nie pociągniesz:no:

jejku jak mi dzisiaj nogi i ręce drętwieją:-(
 
Wiem mig, tylko ja mam strasznie złe wspomnienia z pobytów szpitalnych... :-( Ale jak jutro lekarz powiem, że mam iść koniecznie to pójdę...

Raz jest lepiej... za chwilę znów jest źle... A jeść rzeczywiście nie mogę... Dzisiaj ledwo zjadłam pół bułki... Nawet mąż mi mówił, że widzi, ze wszystko staje mi w gardle... ale jakoś na siłę zjadłam...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry