reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
o mała wykapana , najedzona i zasneła, ale sie ją unosilismy a ona tak raz mocno płakała, a raz tak pojekiwała i tak usteczka w podkówkę robiła, potem znowu płakała, ale juz dobrze.

fika:
u nas działa na nią noszenie w pionie i tak przytulenie sie policzkiem do jej policzka, i po cichu mówię jej : cisio, cisio, i to torchę pomaga
Jaki Konradek rozkoszny, a apetyt to on ma tyle zjadł :-D
czy ten termometr moze być
Termometr Owulacyjny MT 16C2 Microlife MT16C2 NPR (2518498003) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
A ja dzisiaj w nocy około północy mała zabrałm so nas do łóżka bo coś pojękiwała przez sen cudownie sie spi z dzieckiem tylko ścierpłam cała, bo nasze łózko jakies za małe, bo Ada zajmuje całą połówkę a my z mężem 2 połówkę :-D


sun: a mówiłam ci kiedys o parze moich znajomych pare lat sie starali, leczyli az w koncu umówili sie na inseminację, i jakos parę dni przed okazło sie ze jest w ciazy naturalnie i urodziła blixniaki :-) życze żeby wam sie w koncu udało, bo to zdarzaja sie takie cuda ze nawet nie mozna sobie wyobrazić

ide zaraz sie kąpać, i spać bom zmęczona
 
Sun dobranoc!! Odpoczywaj :* Biedna ty jesteś z tymi chorobami....


Lam teraz to już małego tylko na rączkach bo jakoś już nie chce mi się go w chuście tak nosić.... prawie 8kg waży :szok: i długi jest... staram się go zawsze ululać trzymając na kolanach w fotelu bujanym bo te noszenie to katorga...


A termometr może być :tak: ja taki sam chce kupić bo na razie mierze takim zwykłym elektrycznym... ale też się sprawdza!


no ja śpie sama z małym a mąż w sypialni sam.... niestety nie idzie inaczej... bo on wstaje do pracy skoro świt (o 3) i musi być wyspany jako kierowca... po drugie strasznie chrapie... o ile wieczorem jak zasnę to już mi to nie przeszkadza ale jak mam wstać do małego w nocy to już nie zasnę na nowo bez obudzenia jego żeby przestał i chrapać po uchem... :zawstydzona/y: czekam aż mały będzie spał całe noce - już niedługo - i wtedy on wyląduję w łóżeczku a ja u męża :-D czekam na to bo takie spanie oddzielnie nie robi dobrze na nasze sprawy emocjonalne...
 
Moje dziecko nadal nie śpi - to się nazywa sadyzm. Wykończyła mnie dzisiaj totalnie.Ja jutro i po jutrze mam pranie, prasowanie i pakowanie, a w sobotę wypad na wakacje. Jak coś to wracam w kolejny piątek :-)
Nie nadrabiam dzisiaj bo nie mam sił :-(
 
czesc dziewczyny ;-)

Fifcia ja trzymam kciuki, zeby do owulki starczylo plemniczkow ;-)


witam nową staraczkę liczę na szybkie zapłodnienie.. bo będę wiersza wtedy pisać hihi :-)
 
reklama
witam wieczornie niunia spi a jutro jeszcze okulista moj i w koncu spokoj bo zaduzo w tym tygodniu sie dzialo... na szczescie wszystko ladnie gladko poszlo ;-)

ja mam dylemat tata kaze mi czekac bo w pazdzierniku konczy mi sie umowa a w play jest tak ze moge juz zmienic i przejsc na nowe warunki 3 miesiace wczesniej no ale niestety ten telefon co mi sie podobal nigdzie go nie maja... a wiec szukalam innego wiec mam dwa i teraz pytanie ktory wybrac...pokaze wam
Play: Telefony - HTC One V
Play: Telefony - Sony Ericsson Xperia Arc S
 
Do góry