reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
pyscekk ja ci niedam bo sama po lebkach czytalam bo dzis latallam..miq rano dala filmiki z usg

ewika dala zdjecie coreczki

troche o tesciowych chrzcinach łucja bedzie chrzczona 1 wrzesnia tyle tak poobierznie pamietam;-/
 
Witam z rana!


Atan zależy kto co lubi... ja jestem od zawsze fanką Sony Ericssonów i nie uznaję innych modeli :-D ale z kolei też nie uznaje tych wielkich ekranów... ja mam teraz Sony Ericsson xperia mini pro (czyli rozsuwany z klawiaturą) i dla mnie jest idealny! przynajmniej w kieszeni się mieści...




Na 10 jadę załatwić urlop wychowawczy!
biggrin.gif
a później jadę na zakupy z moją mamą!
yes2.gif
Miły dzionek się zapowiada!
 
Witajcie
Jejku to chyba była najgorsza noc z okresu ciąży,nie dość, że bardzo niespokojna,jakaś taka nerwowa to jeszcze cały czas twardniał mi brzuch ale nic nie bolało.Lekarz stwierdził,że u mnie macica tak reaguje na szaleństwa małej.
Ja muszę chyba wszyatko tak uszykować jakby mała miała się "jutro" urodzić,może wtedy będę spała spokojnie ah w każdym razie łóżeczko gotowe do zamieszkania

Jejku co mój mąż wymyśla,żeby udekorować kącik małej...podświetlane słońce... jak uda się to co wymyśliliśmy to będzie ślicznie

Atan ja bym wybrała SE XPERIA arc S po pierwsze też mam słabość do tej marki i nigdy się nie zawiodłam,a po drugie sama go chciałam ale był za drogi w mojej ofercie,mam XPERIE neo V i jest super
 
podświetlane słońce mówisz? brzmi ciekawie- koniecznie zdjęcia jak zrobicie;)

a co do przygotowań to ja robiłam dokładnie odwrotnie żeby powstrzymać małego;P nic nie kupowałam prawie do końca żeby nie myślał że jestem gotowa, łobuz mały;)
 
A ja wam powiem ze teraz gdybym cofnęła czas to bym wielu rzeczy nie kupowała, albo kupiłabym inne a tak używam tego co kupiłam przed porodem. Po przyjściu na świat malucha mamy mnóstwo czasu na zakupy wbrew temu co myślimy w ciąży. :tak:
 
reklama
hej
fifka: osz ty ranny ptaszku :-) ja dopiero wstałam i tylko małą nakarmiłam i sama zjadłam, myslałam że jeszcze pospimy ale Ada ma inneplany :-).
No to masz fajnie dzień zaplanowany, a ja nie wem co robić ze sobą ale coś musze pomysleć

miq: ja to byłam już przygotowana ze 2 miesiące wczesniej i tylko torbe co jakiś czas sprawdzałam czy na pewno wszystko mam :-) bo ja lubie mieć zaplanowane z góry, no i musieli mi troche pomóc Ade wygonić z brzucha co prawda w dzien terminu ale zawsze ;-)
Tak jak Fifka pisze ja też wielu rzeczy nie użyłam, z ciuszków, to sukieneczki sie nie przydają bo są nie wygodne, podwijają sie, chyba ze takie które mają miedzy nóżkami zapięcie jak body to te są fajne, z rzeczy to nie do karmienia mi sie ie przydalo, mam 2 pary osłonek na sutki, jedne zamówiłam sama, a 2gie w szpitalu mnie nakusiły ze niby lepsze i kosztowąły 35 zł , guszka, do nosa, sudeokrem , gacie foliowe do pieluch tertowych, baldachim ,ładnie wygląda ale jest tak zawinięty żeby nie przeszkadzął, ochraniacze na szczebelki zdjęte bo musze małą widzieć jak śpi, i jeszcze wiele wiele innych rzeczy

slyp: widzę ze masz taneczny humor, boś sobie avatara na hipcie zmieniła :-)

atan: z tellefonem nie pomogę, bo ja nie cierpię dotykowych, jestem z innej ery i nie mam zamairu sie na nie decydować nigdy, ale ogolnie to mam sony ericsson i jeste zadowolona

idę sobie kawkę zrobić - co prawda inkę bo tak w ciąży sie przyzwyczaiłam że juz rozpuszczalnej nie piję :happy:
 
Do góry