reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ma_gdalena leżaczek 100% polecam. Używamy go odkąd mala się urodziła. Ma wibracje, 3 możliwości regulacji i pałąk do zabawy i płozy z możliwością blokady. Nam sprawia się też jako krzesełko do karmienia (specjalne też mamy ale ani razu mała w nim nie jadła. Jest mały, mobilny i sklada się do takich rozmiarów że można go wszędzie zabrać (czyt. do ogrodu, kuchni itp). A teraz służy też jako podpórka do stawania :)
 
moja mała strasznie płacze i płacze, nic ją nie uspokaja nosimy ją z mężem na rekach na zimianą, takim szkoda jej jest taka smutna, nie wiem czy t ten skok czy co
 
Lamiav strasznie mi przykro Twojej kruszynki :-(... ja mimo, że nie jestem matką, to jak płakała córa mojej siostry czy braciszka to aż same łezki napływały mi do oczu... Wtedy jest mi tak strasznie szkoda tych małych istotek... A ty jako matka zapewne jeszcze mocniej cierpisz... Tule mocno... ;-)
 
Hej kochane!


Przeleciałam tylko po łebkach to co naprodukowałyście....


Ewika śliczna malutka! Jaka z niej już duża dziewczyna! :-D


Miq
super filmiki! Będziesz miała piękną pamiątkę! Ja do dzisiaj lubie zerkać na zdjecia z USG 3D i na pewno też pójdę na to badanie w następnej ciąży!


Natkusia
ty mi nic nie mów o skokach.... no i trzymam kciuki żeby to mleczko podpasywało dla małego! A o muszelkach nawet nie słyszałam... ja nie miałam problemów z sutkami od początku... ale za to kryzysy dawały nam we znaki...



Magdalena każda mama jest inna i każda wie co jej maluchowi jest najlepsze! Ja małego nie zostawiam jak nie muszę. Zostawiałam tylko jeżdżąc na studia i raz jak szliśmy do kina (ale to była dla mnie większa męczarnia niż przyjemność) ale jak mały będzie starszy będę go na pewno częściej zostawiać bo matka też potrzebuję troszkę odpoczynku od malucha! Ja jestem jak najbardziej za tym! I tak samo w młodszym wieku nie twierdzę ze to coś złego.... ja po prostu sama z siebie nie lubiłam go zostawiać bo i tak poza domem myślami cały czas byłam z nim... więc się bardziej męczyłam niż odpoczywałam.



Lam biedna malutka.... kurcze a ona lubi siedzenie w chuście? Mój takie dni w chuście przesiadywał i dzięki temu był spokojny!




Heh tylko żoneczka zauważyła mojego mega posta dzisiaj z rana... moja kochana :* Czy ja już ci mówiłam ze cię kocham??
tattylove-top.gif






Ja dzisiaj fantastycznie wypoczęłam! Mały u mojej mamy był jak aniołek! Ślicznie sam się bawił na kołdrze na ziemi a ja mogłam odpocząć i sobie pogadać :tak: Teraz już śpi! Wychlał ok 180ml kaszki manny i dopchał się 150ml MM :szok: Gdzie on to wepchnął???? I coraz piękniej śpi mi w nocy! Wczoraj jak zasnął po 19 to spał do 5 :-) zjadł i spał prawie do 8!!!!!
 
Oj czas zasuwa... :tak: sama nie wiem kiedy on tak urósł...


Dzisiaj rano tak mnie powitał:
P1090798.jpg
Dlatego kocham spanie z małym!!! :-D


A ja dzisiaj jestem zaskoczona sama sobą.... zrobiłam sobie mozzarelle z pomidorami i nie dam rady jej jeść bo mnie ciąga!! :szok: normalnie sama siebie nie poznaję bo to była moja ulubiona kolacja...
 
reklama
Sun nawet jeśli to jeszcze za wcześnie na takie rewolucję... dzisiaj jest 3 dzień po owu... czyli nawet zagnieżdżenia nie było jeśli coś tam zmajstrowaliśmy...


Ale nie ukrywam ze bardzo bym chciała!


A dostałam moje PW?
 
Do góry