reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

co za dziadostwo, edytuje juz 3ci raz i mi ucina to co piszę :no::angry::wściekła/y:

dla magdaleny:
to mój ulubieniec ale mogę ci go wypożyczyć :-p
Johnny Depp ;) - Vestacs - mynameis.pinger.pl

ael: 100 lat
sil: gratulacje dla Dominiki za pierwsze kroki i zawołanie tata :-)
witam nową staraczkę
necziuszka: wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy slubu,
miq: wajna pamiętka ten filmik, az załuję ze sama nie mam
i juz nie wiem co komu bo sie wk.... zze poraz 3ci pisze to samao

atan: twoja dziecinka to kruszyka, moja młodsza a juz ma ze 6 kg

Aaaa dziękuję! Aczkolwiek ja to wolę VIN DIESel'a albo Tatum Channing.... <marzyciel> <ślinotok> :-p

neciuszka marudzenie to nie jest dobre słowo.. poprostu jest faza mamo gdzie jesteś! oraz ja nie chcę zejść z twoich rąk!!..
miq uwierz każda na początku była głoopia. I uwierz mi fiolet jest najlepszy
Ael inaczej proterka będzie :)
i nowe zdjęciaZobacz załącznik 489343Zobacz załącznik 489341Zobacz załącznik 489342

Ślicznotka!!! :*
Poza tym właśnie miałam pytać jaki leżaczek do 18 kg polecacie?? bo ja miałam do 11 i właśnie udało mi się go sprzedać i chce coś kupić do wiekszej wagi!! Zapatrywałam się właśnie na taki jak Ty masz... polecasz???:happy:

Natkusia a dlaczego mam nie myśleć tymi kategoriami ??? skoro nie mam dziecka to tak naprawdę nic kompletnie mnie nie ogranicza... Skoro uważasz inaczej to powiedz mi czy mając teraz dziecko poleciałabyś do innego kraju z takim maluszkiem???? :sorry:


Mig piękny brzusio :-)

Hmmmm.... pewnie, że w jakimś stopniu ogranicza ale to wszystko zależy od rodziców... ja np nie poczułam się jeszcze ani razu ograniczona przez dziecko... my z mężem nigdy nie imprezowaliśmy na dyskotekach więc nie ma problemu... jak chcemu wyjść do znajomych to po prostu wychodzimy z małym - tam go usypiamy i przenosimy później tylko na śpiąco do łóżeczka! Do kina ostatnio też poszłam z koleżanką i Bartka pilnowała moja mama. Za granicę mam zamiar jechać w przyszłym roku bo w tym roku i tak by mnie nie było stać :-p
tak naprawdę wszystko zależy od tego jak sami siebie ograniczymy! JA ostatnio czytałam artykuł o tym, że nie ma już stereotypu, że matka to ma już myśleć tylko o dziecku a jak je odda pod czyjąś opiekę tylko dlatego, że chce ten czas poświecić dla siebie to jest feee... ja się z tym zgadzam! Kocham Bartka ponad wszystko ale nie widzę nic złego w tym, że popilnuje go moja mama kiedy ja mam np ochotę wyjść do fryzjera, kina czy gdziekolwiek indziej.

Miq buziak w brzuszek :*

Sil gratuluję "pierwszych" kroczków :-)
 
reklama
no w końcu z zakupów wróciliśmy kupiłam mężowi 2 koszulki na urodziny bo ma za 2 dni i ona sobie jeszcze 2 dokupił, spodobąło mu sie przepusczanie kasy na jego potrzeby a paradował po przymierzalni jakby na wybiegu był - ch ci faceci :-D

ewik: jaka ona sliczna na 2 fotce cudowna :tak:
natkusia: a jeszcze mi sie przypomniało zeby jak najwięcej wietrzyć cysie masz taką koszule do karmienia z otworkami na cycki, to jak jestes w domu to wkłądaj taka koszule wyciągaj przez otworki cysie i wietrz , ja tak chodziłam całymi dniami, oczywiście pamiętaj o zamykaniu drzwi na klucz zeby ktoś niespodziewanie nie wpadł z odwidzinami :-)

magdalea: u nas podobnie, na imprezy nie chodzimy małą zabieramy wszedzie, co prawda ja ja zostawiłam dopiero 3 razy z moja mamą, ale jak juz będzie siedząca to będę zostawiała częściej jeśli bedzie taka potrzeba, bo fakt że z dzickiem nie wszędzie sie pójdzie, ale tam gdzie sie da to my ja zabieramy .
a kurde nie wiadziałm ze ty w takich menach gustujesz :-D

miq: całusek w brzuszek, a co do głupienia to ja tez nie wiedzialm co i jak, u nas octenisept sie nie sprawdził, po chyba 3 tygodniach lekarka jak zobaczyła pępek to od razu kazała fiolet i to pomogło szybko zagoić

fasolka: super lasencjo nie marudź bo w kosmos cie kopniakiem wyślę a dla córci buziak za to że taka rozkoszna
 
Ostatnia edycja:
fasolka: matka chrzestna kładzie ta szmatkę/szatkę na piersi dziecka podczas chrztu - ja miałam taki kwadracik

ale moja mała padła, wykończyły ją zakupy i zaglądanie obcych do wózka,
 
Fasolka tak jak lamiav napisała,szatkę lub chusteczkę kładzie się w odpowiednim momencie na klatkę dziecka i tylko tyle,szatka prezentuje się ładniej,taka mała sukieneczka
 
witam bozeee oszalaly nie nadrabiam was... glowa mnie boli

dzieciaczki sliczne a jak juz stoi no no ;-)

melduje ze szefa nie widzialam tylko szefowa podpisali mi wszystko i mam spokoj jestem teraz do 5/09 na urlopie wypoczynkowym a potem 3 lata wychowawczego ;-)

sil ja mowilam o pracy na czarno jak juz ;-) nawet w domku np. tipsiaki zakladac ;-P tak to przeciez moge kto to sprawdzi a zawsze jakis grosz a zatrudnic mnie nie koga bo bym stracila te 400zl...

ael jeszcze raz wszytskiego naj naj ;-)

a co do firmy mojej stresowalam sie jak niewiem co a szybko poszlo ;-) a jaki spacerek byl ze hej zaoszczedzilam 3 bilety ;-)
 
reklama
Fasola a nie będziecie mieć nauk? Bo na naukach mówią, ogólnie szatkę kładzie się już po polaniu przy chrzcielnicy, przed nałożeniem przez księdza oleju.
 
Do góry