reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Moja też uwielbia tak czytać książki. Robi to już od dawna bo co miesiąc na swoją miesięcznicę dostaję nową książeczkę. I ma zajęcie przynajmniej na kilka dni

U nas na miesięcznicę mały dostawał zabawkę, ale dalismy sobie spokój 3 miesiące temu bo dostał strasznie dużo zabawek i właśnie będziemy kupować książeczki :-)

No bębenki w uszach mi zaraz pękną.....
 
Sleep, kruszynko moja kochana, do Twej mamusi nic nie mam, ale do mamusi tego pana, co mnie tak pięknie i nieoczekiwanie wczoraj przeleciał a i owszem :)

Ael, sto lat zdrowia, resztę szczęścia :)

Miq, ja używałam spirytusu bo octenisept sobie nie poradził... i bez gazików dałam radę. I też durna byłam

Sleep, ale jak widzę, bo żem polazła zobaczyć, to nawet disney jest :laugh2:

Ewika, jaka ona rozkoszna :)
 
Ah miałam już nie pisać o teściowej do końca ciąży,ale wczoraj po raz kolejny udowodniła,że ma w d... Nas i swoją wnuczkę.Wróciliśmy od lekarza a ona akurat w łazience była,drzwi od łazienki są na przeciw naszych od salonu,a one są zawsze otwartw,i wyobraźcie sobie,że nawet nie zaszła,nie zapytała... to już disiaj teściu nawet zapytał bo w sypialni gniazdka mi zakładał,nie wyobrażacie sobie jak mi przykro było:-(

A to 33 tyg brzusio
 

Załączniki

  • DSC_0128-1.jpg
    DSC_0128-1.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 15
Ostatnia edycja:
Booosz oszalały z tym pisaniem :szok:

Żoneczko kupiłam ten nowy HIPP więc zobaczymy jak będzie.. Bosz ja mieszkam z teściami i jak na razie mam ich dosyć haha.. nie umiem się do nich przekonać :confused2:

Sun piszesz tak jakby dziecko miało człowieka ograniczać.. Jasne, że sobie teraz szalejcie ale nie myślcie tymi kategoriami :-) &&&& za dobre wieści u lekarza

Ael 100 lat! :-) :*

Mag witaj ale dawno Cię nie widziałam :-D :* współczuje pójścia do pracy..

Gretel witaj i rozgość się :-) 5 lat?? Szmat czasu.. życzę żeby szybko się udało!

Miq gratuluję wizyty.. a malutka urodna :-) co do pępka to u nas sprawdził się octanisept i teraz tym leczę sobie ranki na brodawkach. Cmok w brzuchol :* pokaźny!

Netka możesz mi podać link do waszych zaproszeń na chrzciny? :-)

a mój ma chyba jakiś skok rozwojowy od 2 dni :sorry: ciągle na rękach i tulić albo z nim leżeć bo inaczej jest żalący się płacz eh.. dzisiaj pierwszy raz dał nam popalić i po karmieniu o 3 w nocy oczy jak 5zł i spać nie będzie i tak cały ranek.. teraz dopiero śpi 1,5 godz a tak do drzemki 15min..

Tak pokarmiliśmy się i znowu pękło KURFA! Ale mały przynajmniej trochę pojadł bo potem dojadł tylko 50ml mm a tak to je 120 :-) eh no tak więc jest mleczunio.. jeszcze myślę na muszlami laktacyjnymi żeby brodawki mi się ciągle goiły bo tak w tych wkładkach to średnio :confused2: używała może któraś??
 
Natkusia a dlaczego mam nie myśleć tymi kategoriami ??? skoro nie mam dziecka to tak naprawdę nic kompletnie mnie nie ogranicza... Skoro uważasz inaczej to powiedz mi czy mając teraz dziecko poleciałabyś do innego kraju z takim maluszkiem???? :sorry:


Mig piękny brzusio :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja czytałam o tych muszlach w jakiejś mamusiowej gazecie,wcale to nie takie głupie.Wkłada się je do stanika,przyklejają się i nic nie podrażnia brodawek,bo się nie przesuwa,są dwa rodzaje,z otworkami i bez,lepiej kupić bez bo.dodatkowo zbierają pokarm,karmi się jednym cycem a do drugiego wkladasz muszle i pokarm się zbiera,no ale ja to tylko z teori wiem
 
reklama
Miq, olej teściową, bo inaczej się nie da, żyj dalej, jakby jej nie było...
A czy Michaś dobrze chwyta? Bo mnie pękały, ale dwa pierwsze dni, potem było niebo lepiej.... O muszlach nie słyszałam, więc nic nie powiem

Sun, dziecko ogranicza, masz rację, wiem po ostatnim weekendzie, tona bagaży i jeszcze trochę, a to tylko dwa dni. Może nie ograniczać BARDZO, ale jednak zawsze się w czymś człowiek stopuje.
 
Do góry