reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Żabo ooo John Carter! My z Pawłem uwielbiamy ten film, bardzo nam się spodobał, aż kupiliśmy go na dvd :-)
A młodemu górna lewa jedynka wychodzi, 3ci już ząb, ale prawa jedynka też ale wolniej, więc dwa na raz :-)
Mojej znajomej syn o 3 tygodnie starszy już ma 7 zębów :-)
Ael Lili jest młodsza o 4 dni a nie ma ani jednego ;) No jeden nam dokucza ale jeszcze się nie przebił ;/
miq fajnie jakbys urodziła 30.09. bo nie dość, że imienniczka mojej corki to w moje urodzinki ;)
Gretel witam!
Sil próbuje zmiejszyć ale Niunia jest cwańsza
 
ewika he he no zobaczymy, której ciotce mała zrobi prezent
jejku spisuje co potrzebne będzie z apteki i zamieszałam się z tymi maściami na odparzenia, zapisywałam sobie te co polecałyście i się pogubiłam...
 
miq: ja bym na twoim miejscu nic nie kupowała na początek. i tak w pierwszym tyg w szpitalu nie użyjesz, zaraz po pewnie też nie.. ja nakupowałam tego barzdiewia i wylądowało w koszu. jakieś maści na sutki kupiłam a karmiłam jeden dzień..
 
szaleć nie będę ale wolałabym mieć w domu jakąś maść na odparzenia, gaziki, do pępka coś, wiecie takie podstawowe, już doszłam do ładu;)
kobietki a co macie w domu dla dzieci w razie gorączki?
 
hej dziewczyny ,oszałałyście tyle na wieczór pisać , a moja głowa nie może spamiętać żeby wszystkim odpisać
najpier oczywiście witam moją zoneczkę
magdalenko: ciesze sie ze wróciłasz a szkoda za nie wypoczełaś, w ramach rekompensaty podsyłam ci przystojnego masażystę aby cie odprężył :-p
menn-fajnyxx-jpg.jpg | | Fotki, Zdj
 
Ostatnia edycja:
co za dziadostwo, edytuje juz 3ci raz i mi ucina to co piszę :no::angry::wściekła/y:

dla magdaleny:
to mój ulubieniec ale mogę ci go wypożyczyć :-p
http://mynameis.pinger.pl/m/5673001

ael: 100 lat
sil: gratulacje dla Dominiki za pierwsze kroki i zawołanie tata :-)
witam nową staraczkę
necziuszka: wszystkiego naj, naj z okazji rocznicy slubu,
miq: wajna pamiętka ten filmik, az załuję ze sama nie mam
i juz nie wiem co komu bo sie wk.... zze poraz 3ci pisze to samao

atan: twoja dziecinka to kruszyka, moja młodsza a juz ma ze 6 kg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry