reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

magda nie \\czytalam calego ale jakos tez to tak zrozzumialam...

ael to ty licytujesz za 1 zl? czy ktos inny juz sie przyypaletal?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry śpioszki

Gretel (mam nadzieję że nic nie przekręciłam :-D ) witam i ja serdecznie

Paluszku ja ci dam takie gadanie przepiękna kobieta z Ciebie :-)

Magdalena nooo wróciła urlopowiczka marnotrawna :-p

Atan powodzenia :-)

sun :) jak dziś samopoczucie? mam nadzieję że lepiej

Fifka ty dziś u mamy? miłego dnia w takim razie. Ja u mojej się rozleniwiłam a tutaj brutalna rzeczywistość nas dopadła

mila kobietko aleś ty wiedzowaaa :-)

ael wiesz co ciebie jak czyta to nie raz nie mogę :-p don Wiktorio wiadomo po rodzicach pozbierał to co się dziwić że dziecko pomysłowe :cool:

Fasolka super że Łucja w porząsiu inaczej być nie mogło :-) heh ja do fryzjera jak szłam też mi wyskoczyło że mama nie mogła i babcia moja była na szczęście sobie poradziły

miq data piękna, ale jak byś tak urodziła 25.09 :cool2: to jeszcze piękniejsza by była wiem co mówię :-D czekam na filmiki :)


natworzyły jak głupie a ty człowieku siedź z rana i czytaj a tu obiad trzeba zrobić, śniadanie zjeść i za pisanie się brać bo termin krótki :-D
 
Paluszku ja siedziałam na zwolnieniu od dnia zrobienia testu pozytywnego, ale ja mam na koncie jedno poronienie a i Konrada ledwo donosiłam... Już w 30 tygodniu miałam rozwarcie i zaczeła się akcja porodowa którą lekarze LEDWO zatrzymali kroplówkami i praktycznie do końca byłam w szpitalu i urodziłam w 37 tygodniu... A na początku co drugi dzień byłam w szpitalu bo plamiłam... U mnie ciąża to droga przez mękke... na początku tak wymiotowałam ze schudłam 7kg... Ja pracuję w przedszkolu więc nie ma szans na pracę w ciąży bo przy dzieciach nie da się oszczędzać... a po moich perypetiach nikt mi nie pozwoli pracować.


Gretel
z nami czas płynie szybciej i przyjemniej! Tu znajdziesz zrozumienie bo wiele z nas też długo się starała! Zaciskam kciuki!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&



Atan
ja się dogaduję ale ja z nimi nie mieszkam... mieszkam tylko obok, jakbyśmy mieszkali razem to też wesoło by nie było.... ja do niech przychodzę kiedy chce a na codziń nie pałętaj mi się pod nogami i sobie sama radzę :tak: więc to jednak inna sytuacja...



Magdalena
z tego co ja wiem to można wykorzystać 60 dni zwolnienia na dziecko w ciągu roku. I jest on też w pełni płatny. A czu udowodnić że nie masz z kim zostawić. To nie jest tak, jeśli Twój mąż pracuję to teoretycznie nie masz. Babcie ciocie itp nie są brane pod uwagę. To tak jakby np. mąż był bezrobotny to też byś nie mogła iść na urlop wychowawczy... - przynajmniej z tego co ja wiem bo mój ojciec miał taką sytuację. Jego żona (nowa zona) nie pracuję i on chciał iść na wychowawczy zeby pracować na czarno i pobierać zasiłek - nie da się tak.



Necia
jadę po południu bo teraz muszę na tescia czekać aż z pracy wróci (zastępuję brata bo on z żoną pojechał na wakacje) bo mam mało MM.... a on jeździ po hurtowniach i kupi taniej :tak: Jak dostanę mleczko to wyruszam!!




Konrad łobuzuje na macie, lubie poranki! On ma wtedy taki dobry humorek! :-)




Aaaaaa Magda i miałaś rację!! Tempka mi skoczyła w górę!! Czyli tak miałam ten ból owulacyjny to była owu!!! Bo ja zawsze patrząc na poprzednie cykle miałam taki drastyczny spadek w dniu owu!! :-) Teraz tempka jest górze!! Kurcze szkoda ze tak rzadko seksy były przez te ostatnie dni... zapewne nic z tego...
 
Witam się :) mam zaległości okropne, więc to potrwa...

Paluszku, wszystkiego najlepszego :)

Neciuszka, wspaniałej rocznicy i dużo szczęścia :)

Ewika, może ograniczaj jej cyca, moja je z piersi tylko 4 razy, o ile w nocy się obudzi dwa...

Pyscku, ja moim rodzicom na 30 kupuję, już jest zresztą, tort z ręczników, tylko ja kupiłam ręczniki i sama zrobiłam
.. uuu, iwdzę, że się spóźniłam :)

Sleep, to jest pomysł na rocznicę moich teściów, co ja bym bez Cię zrobiła??

Gocha, przykro mi, że się męczysz, strasznie Cię wymęczy, bo dzidzia weźmie, co potrzebuje, Ty tylko stracisz

Pyscek, super ten prezent :)

  • Jak by Ci się znudził, to ja też chcę :p

Milia &&&&&&&&&&&&&&&77

ile ja mam jeszcze do przeczytania..... o matulu...

Milia, przysługuje CI :)

Fasolka, świetne wieści :)

Magdalena, jak dobrze Cię widzieć :) właśnie dlatego na te dwa dni zabraliśmy ze sobą leżaczek

Gretel, witaj, 5 lat to bardzo długo, powinnaś zmienić lekarza koniecznie.

Atan, na wychowawczym możesz pracować jedynie, jak nadal sprawujesz osobistą opiekę nad dzieckiem, czyli de facto nie możesz

A teraz o sobie. zacznę źle. Ukradli nam sporo drutu stalowego z budowy... i nie bardzo wiemy, co zrobić, by się szybciej wprowadzić :(

Moje dziecię wczoraj wyartykułowało tata, ogólnie się rozgaworzyła. I tak, wiem, to nieświadome, ale ćwiczyłam z nią to chyba z miesiąc i udało się :)
Pierwsze kroki już za nami, bo jak stanęła, to stoi i nogi się nie zginają i wczoraj na podłodze NASZEGO domu postawiła pierwsze kroki, za ręce i do tyłu, ale jednak. Amen.
 
reklama
Neciuszka dzisiaj czuję się już lepiej... zjadłam normalnie śniadanie więc dobrze to wszystko zaczyna wyglądać... :tak:, mam nadzieje, że w piątek lekarz będzie miał dla mnie dobre wieści...
 
Do góry