reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

aaa będę pamiętała:)
tak w ogóle to skróciła mi się szyjka, teraz ma 2.9 ale mieści się w normie, i troszkę nie podobał się mu mój twardy brzuch, na ktg nie było widać mocnych skurczów, więc są to przepowiadające i mam nie szaleć, a tak to ok, stwierdził, że dziecko jest na tyle dojrzałe, że jakby zaczął się poród to nie będziemy go zatrzymywać, na co mój mąż zareagował tak: :szok:

filmiki się ładują to wkleję Wam zdj:)

ooo już są, na drugim na sam koniec widać, jak otwiera paszczkę i chce się ugryźć he he
http://www.youtube.com/watch?v=Czh-_FgDRy0
http://www.youtube.com/watch?v=_BOOsFwrTlI
http://www.youtube.com/watch?v=VXanca4V9iw
 

Załączniki

  • DZIECKO_0001.jpg
    DZIECKO_0001.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
reklama
sun cieszę się, mam nadzieję że dobre wieści usłyszysz :-)

miq jaka ona śliczna :-) ja tego mojego trzepaka nie mam niestety zdjęć w 3d z usg. wiesz no ale może lepiej jeszcze się za rodzenie nie bierz po co ci cudowanie z wcześniakiem. patrzę na twój suwaczek i ja dokładnie w 33 tygodniu urodziłam

zabieram się za rekonesans co mam z ciuszków na 68 a co dokupić muszę :-)
 
Sil dlatego myłam przed wizytą, żeby nie mieć wyrzutów sumienia później;-)
neciuszka nie, nie nie spieszę się, jak to mój mąż mówi nawet ze względów finansowych się nie opłaca bo 2 miesiące chorobowego by przepadło. Filmiki króciutkie ale super pamiątka, zwłaszcza, że nie płacimy za to dodatkowo:)
ja też dzisiaj wyciągnę to co mam w szafie i zobaczę na czym stoję
 
To kto dziś ma urodziny???bo ja w tych małżeństwach nie mogę się połapać:)
Miq śliczniutka malutka:)
Sun oj oby już najgorsze było za Tobą!
Co do zwolnienia na opiekę nad dzieckiem to ja jestem w temacie... ostatnio przewertowałam wszystko na te temat bo każdy co innego mówił:/ więc w roku mamy 60 dni na opiekę nad dzieckiem, wypłata 80% wynagrodzenia (jak przy zwykłym l4) całkowicie płatna przez ZUS, aby uzyskać zwolnienie najlepiej udać się do pediatry....ze zwolnieniem bywa różnie, czasem dawać nie chcą, ale zawsze warto spróbować:) w przypadku wcześniaków, dzieci rehabilitowanych itp na pewno jest łatwiej, lub jak ma się znajomego lekarza:) Jeżeli mąż nie pracuje, to niestety takie zwolnienie nam nie przysługuje, (jest też jakaś wzmianka o tym ze do 2 rż mimo że ojciec nie pracuje matka może dostać zwolnienie, ale nie wiem w jakim wypadku) I kolejna ważna sprawa takie zwolnienie na opiekę(zasiłek) nie anuluje ani urlopu wypoczynkowego ani wychowawczego...czyli jak już macie powypisywane wnioski i sztywną atmosferę w pracy to może być problem...
to jakby któraś chciała poczytać

http://www.spoleczne.ubezpieczenie...._kto_i_kiedy_ma_do_niego_prawo/66,9483,3.html

http://kadry.infor.pl/forum_watek/304115,1,kto_wyplaca_zasilek_opiekunczy.html
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przesadziłyście! matko ile nadrabiania:p
dzieki dziewczyny! wlasnie o to mi chodzilo:tak:

w sumie jak bedzie tak bedzie, trudno...ale czuje, ze jak bede tak siedziec w domu to nic dobrego z tego nie wyjdzie, bo za bardzo sie nakrecam... 9 miesiecy to na pewno nie przepracuje, ale o maciezynki bede walczyc.
wtedy normalnie dostaje sie tyle kasy ile sie zarabia? i ile trwa maciezynski?

odnośnie dziewczyn starających się, najlepiej niepracujących: zapraszam do mnie na prv po informacje o zasiłku;) Mi się udało i narzekać nie można chyba..

Hej dziewczyny :) Przygarniecie mnie ? Ja z mężem staramy się jakiś czas o dzidziusia.....I właśnie dziś zdołowałam się po raz kolejny :( Nie mogę już patrzeć na testy który wskazują 1 kreskę :(

Witam Panią! W końcu jakiś nowy avatar;) Przedstawię się jako przodowy kciukotrzymacz forum bez grama wiedzy na temat starań;P Ale &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& z całych sił i wierzę że z nami uda się w pierwszym cyklu;)

Paluszek...:szok: ty na prawde jestes baaaardzo ladna!!:sorry:

No mówiłam jej:sorry:

kogo mogłam pododawałam na FB wszystkie fajne jesteście dziewczęta, ale w szczególności urzekł mnie tył głowy i bujne włosy sleepy:-D

no i od rana się mnie czepiają!:p nawet na własnym ślubie fotografa prosiłam żeby robił zdjęcia od kolan w dół lub od tyłu- mina bezcenna;P ale że znajomy nam zdjęcia robił to chociaż nie zemdlał czy coś;) a ja dodałam swoje zdjęcia "od przodu" w galerii więc nie narzekaj;P

Chwile człowieka nie ma a tu tyle czytania...
My po wizycie... wszystko w porządeczku,mała rośnie,waży 2300 g. Oczywiście jak zawsze była niegrzeczna,pchała sobie palce od stóp do nosa,mam króciótkie filmiki ale to już jutro.Szyjka ok,termin bez zmian tj. 26.09 ( szczegół,że wcześniej źle zrozumiałam lekarza i myślałam,że 28 ale tl mało ważne)
Fasolka super,że Łucja ma się dobrze:-)
witam nową forumowiczkę

gratulacje! niech rośnie kruszyna jeszcze 2 miesiące w brzuszku!

Sleep, to jest pomysł na rocznicę moich teściów, co ja bym bez Cię zrobiła??

Żonko.. czy ty masz coś do mojej mamusi?!:confused2:

tak w ogóle to skróciła mi się szyjka, teraz ma 2.9 ale mieści się w normie, i troszkę nie podobał się mu mój twardy brzuch, na ktg nie było widać mocnych skurczów, więc są to przepowiadające i mam nie szaleć, a tak to ok, stwierdził, że dziecko jest na tyle dojrzałe, że jakby zaczął się poród to nie będziemy go zatrzymywać, na co mój mąż zareagował tak: :szok:

filmiki się ładują to wkleję Wam zdj:)

ooo już są, na drugim na sam koniec widać, jak otwiera paszczkę i chce się ugryźć he he
DZIECKO 0001 - YouTube
DZIECKO 0003 - YouTube
DZIECKO 0002 - YouTube

super filmiki! Aż pożałowałam, że ja takich nie mam:( Świetna pamiątka a malutka piękna:)

jeszcze chciałam powitać naszą wczasowiczkę o wybitnie pięknym imieniu, magdalenę. Pytałam ostatnio o ciebie nawet bo ileż można na urlopie się opierdzielać ...

i.. Ael: WSZYSTKIEGO NAAAAAAAJcudowniejszego!! :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry