reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael to gdzie ty byłaś jak Cię nie było???? :) chyba jednak wiele mnie ominęło, ale ostatecznie to też się cieszę, że jesteś:)
Sleepy :)
Aj i ten temat pracy....ja spać przez to nie mogę, ale ten typ tak ma ...obawiam się, że jak brzuch znowu zacznie mi rosnąć to prezesi wyjdą z siebie i staną obok...temat rzeka...i to rwąca...a pracę swoją lubię a raczej lubiłam bo już pół roku w domu siedzę( tzn głównie biegam, stoję i noszę:)) i po tych ciążach byłych i przyszłych, jednak chciałabym wrócić...a boję się że nie będę miała do czego...
 
Sleepy bo Ty mnie przyznaj się otwarcie nie lubisz :p


Paluszku ano nie było mnie z 1,5 miecha, przez pewien zgrzyt jednej obecnej tu osoby, ale nie będę nad tym dywagować...może kiedyś.
Pokaż swoją córcię!


Pyscku :*
 
fasola: bo ja gruba krowa, zazdroszczę ci w każdej minucie coraz bardziej:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ael: przyznaję otwarcie.. no lubię cię mimo żeś durna;):*

paluszek: no trudno no.. będziesz mieć od dziś pewnego śledzia na ramieniu bo ja stęskniona za spotkaniem którejś z was! Do każdej miałam po pareset kilometrów a tu proszę. jedna się kitra po wrogim Gdańsku:-D
 
Ty jesteś krowa? Po pierwsze widziałaś kiedyś krowe? Krowa toja jestem i do tego cielna. Mam w pizdu kg do zrzucenia i wierz mi duuuuużżżżoo więcej niż Ty i niestety nie jest to moje widzimisie tylko konieczność :-( ale koniec tego tematu bo nie chce żeby mi się na noc humor zrypał jeszcze bardziej :/
 
ael: przyznaję otwarcie.. no lubię cię mimo żeś durna;):*


Ooo tam durna, powiem Ci ta przerwa bardzo dobrze mi zrobiła, przylazłam z nową energią :-)


Ty jesteś krowa? Po pierwsze widziałaś kiedyś krowe? Krowa toja jestem i do tego cielna. Mam w pizdu kg do zrzucenia i wierz mi duuuuużżżżoo więcej niż Ty i niestety nie jest to moje widzimisie tylko konieczność :-( ale koniec tego tematu bo nie chce żeby mi się na noc humor zrypał jeszcze bardziej :/

O Ty duuuurna jesteś, że hej!!
 
reklama
To tak na szybko, jedne z nowszych...nasza Latorośl Nina:)

Sleepy lubię śledzie i śledziowo ogólnie i szczególnie:) Gdańsk kocham od urodzenia:p Wracając do Gdyni...MOje życie nie istnieje bez spacerów po Skwerku, bez Bulwaru no i bez kawy bądź innych bardziej % napoi w Kontraście (miejsce uwielbiam za położenie, choć tam ciężko o stolik ... w sezonie to już w ogóle...)
 

Załączniki

  • 20120713_133723.jpg
    20120713_133723.jpg
    31,4 KB · Wyświetleń: 27
  • 20120713_133708.jpg
    20120713_133708.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 20120729_145040.jpg
    20120729_145040.jpg
    41 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Do góry