reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ewika nie stresuj sie;-) ale powiem Wam,że coś jest na rzeczy bo mam coraz więcej śluzu:szok:
Jak co środę wklejam brzusia
 

Załączniki

  • DSC_0118-1.jpg
    DSC_0118-1.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 20
wow paluszek dawaj fotke niinki ;-)
i trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

sil ja tez nie wracam do pracy uznalismyze zostaje nie bede sie wkurzac i stresowac w pracy jak mnie narazie na gwalt nie potrzebuja to ja nie wracam bedzie ciezko z pieniedzmi ale damy jakos rade a w nowym roku jakos czegos blizej na czarno poszukam ;-)
 
No tak sleepy jak mogłam widzieć Twoje zdjęcia jak Ty mnie do znajomych nie chcesz przyjać :p
I nie zmądrzała, przyszła porządek zrobić :-D


Miq świetny brzuszek masz :-)
 
no co durne to durne.. ciebie nie mam bo mnie nie chcesz!:p a masz głupolu;P:* już jesteś, patrz i ciesz oko;)

miq: aaale masz ładnego brzusia.. śłiczny i już duży! haha, czyli jednak każdej rośnie, nie tylko ja taki hipcio byłam;):*

atan: a jak to wyszło u ciebie w pracy? bo pamiętam że się nie fajnie zachowali i co dalej?

fasola: przyznaj się ile ty ważysz przy jakim wzroście? bo już mnie wkurzasz powoli z tymi ćwiczeniami;P
 
reklama
Do góry