reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ael: no w końcu zmądrzała baba:):* a zdjęcia są u mnie w albumie filipa. są też dwa moje żebyś się nie zdziwiła- baby mnie ostatnio ochrzaniły że się kitram:zawstydzona/y:

Iwasek: wiesz że ja to nie mam już sił do ciebie! masz mnie odwiedzić i koniec!:p a obrazu nie powieszę bo mi się nie podoba;P u małego namaluję misie na drzewie:-D

fasola: wiesz że my byśmy się chyba faktycznie dogadały;P\

fifka: ja się jak zwykle na chodzeniu maluchów nie znam, ale daję po :* na każdą nóżkę żeby wszystko było ok. o proszę : :* na lewą i :* na prawą!

pyscek: SERIO?! jak to nosisz drewno?! kto cię do takiej pracy przyjął?! ja cię widziałam pannico na fb i ty to chyba piórka dźwigać a nie bale:szok:

żonko moja: na się czuję zaniedbywana..:( a poza tym ja byłam wolontariuszką w hospicjum jakiś czas i serio.. takiej pracy na stałe sobie n ie wyobrażam. co za psychikę mają te kobiety po parunastu latach to ja nie wiem.. siłaczki! a pracą się nie przejmuj! ja nas dwie zarobię bo ja przerwy w pracy prawie wg nie miałam. w dzień porodu kończyłam projekt jeszcze:)

truskawcia: TAAAAAK!!!! pisz mi jak będziesz! w końcu bym którąś z was poznała!:-D ja mieszkam w gdyni,ale gdańsk to właściwie jak u mnie bo to trójmiasto jedno i komunikacja super! zapraszam!;) a u mnie mieszkanie kosztuje od 4,5 powiedzmy do 12 tys. zależy od osieda.. orłowo kosztuje 12 tys. minimalnie, sopot to nawet nie pytaj:p u mnie na wsi to tak z 4/5

milia: ty też jesteś silna babka! &&&&&& taaaaaaaak mocno trzymam!!

lilly: osz ty!;P ty też zaproszona i nadal źle?:p

paluszek: mneij lub bardziej &&&&&&&&&&&&&&;) już cię lubie a cię nie znam;P &&&&& druga wariatko o zapędach samobójczych;P pierwszą jest fifka i to ona dzierży koronę i berło;)

uf... trochę się napisałam. a ja podpisałam dziś akt notarialny i już oficjalnie.. siedzę na MOJEJ gołej podłodze;) jejeeeeeeeee!!:D;)
 
pyscek: SERIO?! jak to nosisz drewno?! kto cię do takiej pracy przyjął?! ja cię widziałam pannico na fb i ty to chyba piórka dźwigać a nie bale:szok:
ano deseczki od malutkich kostek do desek 2 m :-p a kto mnie wciągnął do pracy moja mama :-D

Pyscku widziałam... ale cóż moge powiedzieć :-( przyjełam to do wiadomości :zawstydzona/y:
kochana ale i tak Cie kocham :* i zawsze będziesz moją pierwszą formułową żonką :* <3

Paluszek - ja Cię nie kojarzę ale dziękuje za wiarę w moje zaciążenie i kciukasy :*
 
Gdańsk moje miasto:)

Pyscek bo chyba tak jakoś było, że ja już pisać przestawałam, a Ty przychodziłaś więc nie dziwię się, że nie pamiętasz, mogę wybaczyć:-);-)
 
reklama
Do góry