reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
ael wiesz brakowalo cie tu na forum ;-):* dziekuje ze jestes ;-) moja niunia dzis robila to w sekunde gdy sie obrucilam ona buch na brzuch i zawsze po jedzeniu.. a zasypiac tylko na boczku ...teraz dopiero sie na plecy przewrocila..;-) ahh a jaki bunt gdy nie na brzuszku szok tylko nie zawsze jejsie tak dlugo glowe udaje trzymac...
 
Dziewczynki, ja teraz pracuję jako instruktor terapii zajęciowej na Warsztatach Terapii Zajęciowej Fundacji Brata Alberta :) na pracowni ogrodniczo wikliniarskiej, choć wikliniarskiej tylko z nazwy raczej ;) mamy ogródek, robimy stroiki świąteczne. Ja osobiście prowadzę taki amatorski teatr.

Paluszku :) świetnie, że jesteś :):) powodzenia w starankach :)

Sleepy, kochanie moje :) spokojnie, na nas to zarobi mój mąż, my będziemy pięknieć i pachnieć, znaczy ja pięknieć, bo Ty już nie potrzebujesz :) hospicjum chyba nie dla mnie... gratuluję gołej podłogi :) tylko sobie pupci nie odgnieć :)

Miq ♥ za brzuszek :)

Sleepy, nadstawiaj goły tyłek... już? klaps, klaps klaps... za gadanie o wielkości...

Paluszku, jaka fajna Twoja Ninka :):)

Fasola, teraz Twój tyłek poproszę.. już klaps, klaps, klaps, klaps, bo więcej głupot gadasz :)

Jak się podobało, mogę powtórzyć ;)
 
Sleepy i Fasolka... obie się odezwały maszkary forumowe.... w dupe powinno się was lać i patrzeć czy równo puchnie!!



Sil ooo no proszę! Ja 4 lata przepracowałam w Teatrze Objazdowym :-D Aj uwielbiałam to... szkoda ze to już nigdy nie wróci :-p





U nas noc mineła FANTASTYCZNIE! Konrad tylko raz o 3 obudził się na butlę a tak spał od 19 do 7!! :-D nareszcie wypoczęłam!
 
Fifka, super, że noc taka, u nas też jedynie alarm o 1, ale to chyba ja ją obudziłam, bo chciałam przykryć, a leżała na kołdrze. I zamiast wziąć kocyk to wyciągałam spod niej :baffled: A potem dospała do 7. I doszłam do wniosku, że to nic innego, tylko pełnia, skoro dzieciaczki ogólnie marudkowate.
 
Możliwe... u nas w nocy tak pięknie ksieżyc świeci idealnie w okno... :sorry2: ale za to jaki ładny jest :-D



Mój to na mleczko się obudził. Zjadł ze 100ml i zasnął jak aniołek
 
reklama
dzień dobry robaczki moje:*

Mam taaaki dobry humor, że chyba zaraz złapie mnie głópawka i b ędziecie biedne bo ja wtedy straaszne głupoty gadam;)

Otóż.... wiem już jakei będę mieć wizytówki!!:D rany rany... drewniane!! AAAAAaaaa!! o takie: Drewniane wizytówki, ekologiczne pocztówki, zaproszenia z drewna - Wood Art - Produkty

artisio będzie taaaaaką dużą firmą;)
ps. czy w wyniku jakiegoś niedopatrzenia jest jeszcze wśród Pań jakaś niewiasta która nie polubiła artisio na fb?;)
 
Do góry