reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
fasola: a skąd ty wiesz'_ po pierwsze ja krowy bardzo lubię, a po drugie to ja zbiciem wagi lecze inne kompleksy . głónie rozstępy i zwisy. Ale co tam, i tak jesteśmy superduperpiękne babki o!

ael: weszła w końcu do mnie?:) przyjęła do grona "kumpli"?:) zdjęcie don wiktoria chcę ja jarząbek!

edziewczęta.. własnie opijamy akt notarialny i chyba się zrobiłam. idę spać;P lepiej że właśnie robię klientowi sypialnie... nie zazdroszczę mu; chociaż finezji to mi nie brakuje teraz;P oficjalnie: DOBRANOC!:*
 
Fasolka Pyzulka to mało powiedziane...kloc jakich mało:p a była taka chudzinka malutka jeszcze niedawno....wychodziłyśmy ze szpitala to nawet 2,9kg nie miała a teraz pewnie lada chwila bedzie z 7,5kg....
 
Fasolka Pyzulka to mało powiedziane...kloc jakich mało:p a była taka chudzinka malutka jeszcze niedawno....wychodziłyśmy ze szpitala to nawet 2,9kg nie miała a teraz pewnie lada chwila bedzie z 7,5kg....

Paluszku śliczna pyzula :-), przypomina mi córkę znajomej z Wrocławia, też takie podobne oczka i jest przeokropnie słodka :-)

Oj co wy wiecie o klocach, mój ma 10,5 kg i muszę to szczęście dźwigać hihi :-D



Sleepy, wlazła, obejrzała, pozachwycała się. Śliczna jesteś torbo jakbyś zaprzeczała kop w dupę i masz cudnego syna :-)
A zdjęć młodego nie daje, masz na fb :p, chociaż mam fajne z chrzcin ale nie dam :p w nosek się pocałuj hihi :-D



Fasola dam Ci łopatę, to zakopiesz dół. Buzia i nie dołować mi się :*
 
reklama
Do góry