reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Siemano Pysiorku :biggrin2:Dlaczego jesteś zła? U mnie plusy z minusami dały wynik zero,no może lekko na plus.
,
no nie ja przy Tobie wymiękam ... nawet jakbym gryzła wszystkich ze złości Ty wylatujesz mi z Pysiorkiem i już mam mazaka na pyszczku :laugh2: Uwielbiam Cię :*
a odnośnie mej złości to jakiś
debil prześcignął mnie o 50 gr i przegrałam licytowanie aukcji ... co za czuby :/ w ostatniej sekundzie ... wrrrr...
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :happy: jo sem już w domku i miałam ambitny plan, żeby Was dzisiaj porządnie nadrobić... naprawdę miałam dobre chęci, ale jak zobaczyłam ile naskrobałyście to stwierdziłam, że nie dam rady :sorry:
Po prostu od jutra postaram się być z Wami bardziej na bieżąco ;-)
U nas wsio dobrze, wypoczęłyśmy u mamusi na ogródku, Julia ma się już lepiej więc wszystko gra i buczy :tak:
 
a teraz kobietki całujemy w nosek swojego mężczyznę na dobranoc :-p
397416_277358665654373_740891437_n.jpg


Rozwaliło mnie totalnie :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:


Uciekam spać Paaa :*
 
Ostatnia edycja:
dzień dobry :)

Fasolka no brakowało mi twoich tekstów :-) a huśtawkę Małgorzata też posiada w tej huśtawce dziecię na wpół leży sobie rewelacja ja też bez huśtawki nie wyobrażam sobie :-)

Fifka mówisz że matę chcesz sprzedać? :cool2: zięć jak zwykle radosny i pogodny :-)

Pyscku no żesz dziady nooo ;-)

Lilly super że odpoczęłyście :-) ja jeszcze tydzień i bziuuuum do mamusi

Sleep gdzie żeś ty jak cię nie ma?

moja właśnie coś tam gaworzyć próbuje do karuzeli to mamusia ma chwilę :-) ależ zadowolona jestem z wczorajszych zakupów i wizyty :-)
 
reklama
dzień dobry :-)

ja w pracy :-) na razie sama :-p ale dziś luzik trochę bo bez szefostwa :-)


dziurka.. we no wklej jeszcze raz Twe dziecie :-) bo znów mi się nie udało go zobaczyć :-:)zawstydzona/y:
 
Do góry