reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam pyscek dobrze ze sie trzyma w kreskach ;-)&&&&&&&&&&
miq wspolczuje ze cie tak kopie.. ale moja duzo kopala a spokojna nie placze ;-)
mona &&&&&&&&&&&&&&&&
fifka sliczny konradek
 
Siemka przyszłam się przywitać tylko na moment :-)
Miq pamiętasz,ze rude są dzikieeeeeee mmmchhhaaaaauuuuuuuuu ;-)
Odnośnie huśtawek dla dzieciątek,ja chce małej kupić później już taką w której się tylko siedzi dla starszych dzieci, a teraz ma to FISHER PRICE LEŻACZEK FOTELIK BUJACZEK T2518 (2474356018) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. też jestem bardzo zadowolona no i to Interaktywna mata edukacyjna TINY LOVE Sunny Day (2453911189) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. właśnie na niej szaleje, a konkretnie kopie słoneczko i coś do niego przemawia :-)
Ja aktualnie gotuje obiad na dziś i jutro, bo po 12 oddajemy nasze Dziecięcie do babci,a ja z mężem śmigam na wycieczkę rowerową.
Najlepiej dzwonie do mamy i mówię:
-Cześć co tam robisz?
- Ja mam dzisiaj cały dzień zaplanowany, piorę, sprzątam, trawe kosze, w ogródku będę pielić, a co tam u Was?
- A nic chciałam ci dzisiaj małą przywieź bo się na rower wybieramy,ale to ... ( nie zdążyłam skończyć)
- a to się świetnie składa bo ja mam akurat dzień wolny, ale to na cały dzień przyjedzie? i jutro też na cały dzień tak jak się umawiałyśmy? To o której?
hyhyhy myślałam, ze padnę moja szalona mamusia :-)

Atan to mówisz, że jest nadzieja, że po porodzie będzie spokojniejsza?
Ja Ci tej nadziei nie dam
biggrin.gif

Łucja w brzuchu szalała, a teraz to dziecko ma tyle energii, że aż ją czasem podziwiam
 
Ostatnia edycja:
Miq a co rozumiesz przez spokojniejsza? Tak jak pisałam mój szalał tak ze lekarza za głowę się łapali.. ale płaczką absolutnie nie jest :tak: jak czytałam na styczniówkach to Konrad to ostoja spokoju i grzeczności...

Jego aktywność objawia się chęcią zwiedzania, wymachiwaniem łapami i nogami jak szalony! :-D gadulstwem itp. Szalony dzieciak ale grzeczny! Więc się nie przejmuj :* To że teraz mały szaleniec z Lilianki nie znaczy ze będzie beksa :-)



Mona no niepotrzebnie robiłaś ten test... grzecznie czekaj na @! Ale trzymam &&&&&&&&&&&&& żeby nie przyszła!!!


Ja spadam do sklepu! :*


Fasolka ja mam podobny leżaczek i mate! Nawet tych samych firm! Ale huśtawka to inna bajka.... serio... dziewczyny mnie przekonywało to też móiłam ze nie trzeba... a teraz po prostu sobie nie wyobrażam życia bez niej! W końcu można coś w domu porobić... a i mały zasypia w niej nawet na 2-3 godziny w ciągu dnia tk się machając! :szok: a wcześnie spał może po 30-40min... tak więc ja polecam i każda mama która ma huśtawkę ci to powie...

No ja też miałam do mamy jecahć... ale dzisiaj wystawienie zwłok... więc siedze w domu...
 
Ostatnia edycja:
i to jest prawdziwa mama:tak:
a co do włosów no to w moim przypadku się zgadza, temperamentu to mi nie brakuje, nawet w ciąży he he jestem taki typowy lew, nie dość, że znak zodiaku się zgadza to mam grzywę he he:-D
szkoda tylko, że człowiek za dziecka się tyle nacierpiał... ale mentalność ludzka się nie zmieni, niestety

Fifka ja tak troszkę w przyszłość wybiegam, jak zamknę oczy to widzę taka małą biegającą Lilianke to wszędzie ucieka he he ja była strasznie rozbeczanym dzieckiem, tak mnie musieli kołysać, że nie raz paski w wózku pękły (teraz nie nawiedzę huśtawek) a mój mąż też byl strasznym płaczkiem, duzo był noszony przez sąsiadki (ponoc lapał od malego za serca) no ale on miał przepuklinę, no zobaczymy co z takiego połączenia nam wyszło he he
 
Ostatnia edycja:
reklama
my już kuchnię posprzątałyśmy Małgoś się w huśtawce bujała a ja posprzątałam obiad wstawiłam, pierwsze pranie się kończy :-)

miq no tak w sumie to już miejsce niekoniecznie ma, a widok łokcia ciekawy musiał być :-)

mona a po dupce chcesz? :-p heh sama ta robiłam ;)

Fasolka bo Łucja ma temperament po mamusi :-D a pamiętasz jak marudziłaś że ruchów nie czujesz? :-p

moje dziecię właśnie w leżaczku buszuje sobie :-)
 
Do góry