reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ja tak tylko na chwilkę!
Słyszałyście o wyniku całej tej sprawy małej Madzi...??? Wiedziałam! To było pewne!! Oby suka zdechła... przepraszam za wyrażenie ale jestem zbulwersowana...
 
reklama
Magdalena czytałam.... też byłam przekonana ze tak to się skończy... W ogóle ostatnio sporo tych spraw z morderstwami dzieci.. a to dziecko z Będzina... a to z warmii i mazur w wersalce... :no: mnie to przeraża... ja jak udrapnę małego to serce m boli ze krzywdę mu zrobiłam... a tu takie coś... ja bym umarła chyba, b bym sobie nie wybaczyła jakbym zrobiła mojemu małemu krzywdę... :-(


Fasolka to mój właśnie się teraz popisuję swoim gadaniem! :-D Jak zobaczy ze sie śmieje z jego "mamamama" to wtedy aż piszczy z radości i zaczyna coraz głośniej i coraz nowe kombinację głoskowe wymyślać :-)
 
Moja ostatnio nauczyła się piszczeć i też jej się ten dźwięk podoba, bo zapiszczy uśmiechnie się i dawaj ponownie piszczeć. Śmiesznie to brzmi,no chyba, ze się brzmienie rozpoczyna o 5 rano :-)

Moja non stop nawija swoim językiem ugrofińskim, jak leży na macie to pięknie i miło gada do żółwika,a z drugiej strony ma żabę i już na nią krzyczy wniebogłosy. Do nas mówi guuuuu,guuuu i przy tym tak zalotnie oczkami mruga. Śmieszne są te skrzaty małe.

Fifcia boski jest ten Twój Przystojniaczek, zwłaszcza jak szeroko otwiera gębulę w uśmiechu
 
Ostatnia edycja:
Fasolka dziękuję w imieniu mojego malucha! :-D Oj śmieszka z niego niesamowita...


A mi mata w ogóle nie jest potrzeba i mały jej nie lubi... :confused2: woli w leżaczku siedzieć niż na macie... i tak sobie myślę ze chyba ją sprzedam i kupie coś innego dla Małego...
 
moja lubi i leżaczek i matę, tak na zmianę, zależy co robię i w jakiej części domu się znajduję, to ona korzysta z tego lub tego. Teraz myślę jaką kolejną inteligentną zabawkę jej kupić.
No i muszę się wreszcie udać do księdza,zeby zamówić termin chrztu, bo mi mały szatan rośnie :-). A tak swoją droga ile księża biorą za chrzest?
Siemano Pysiorku
biggrin.gif
Dlaczego jesteś zła? U mnie plusy z minusami dały wynik zero,no może lekko na plus.
 
Ostatnia edycja:
Fasolka różnie... od 100-300zł... A co takich rzeczy to Huśtawka jest zajefajna! Ja na początku nie kupowąłam bo mówiłam że nie potrzeba... teraz dostaliśmy i powiem ci ze żałuję ze nie miałam jej od urodzenia małego... :tak:

Mam o taką! Identyczną!
Zobacz załącznik 482315

jest do 13 kg więc się jeszcze pobuja! :tak:



Pyscek a dobrze! Na fb ci odpisałam co do twoich złości :*
 
reklama
Do góry