reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witajcie kobietki
ależ mnie dzisiaj mała kopie, coś czuję, że to będzie zupełne przeciwieństwo mojego chrześniaka, on spokojniutki a nasza to mały urwis he he
 
kwiatuszku pięknie dziękujemy jest cudowna :-) :* i będzie dobra. teraz jest jak przymierzyłam to do kosteczek Małgosi sięga :-) właśnie listonosz był :)

pyscek udanych zakupków :) jak dziś tempka ? :-)

miq buszuje póki co nieco miejsca ma jeszcze :-)
 
kwiatuszek będzie miała na za chwilę :-) a większość ma na teraz :-)

pyscek dobrze że się trzyma jeszcze w kreseczkach oby tak zostało :-)

Małgoś marudna dziś zasnęła to ja lecę sprzątać w kuchni zajrzę potem kochane buziaczki
 
Dzień doberek :)
Ja wczoraj głupia naczytałam się na forach o testach ciążowych i nie wytrzymałam i zrobiłam - wynik negatywny, ale to dwa dni jeszcze do okresu, dziś już jeden.... więc nic jeszcze nie wiadomo. Czekam na @, a raczej jej brak.

Ktoś tu pisał o rudych włosach (nie doczytałam dokładnie), ale rude włosy są piękne!!! :-)
 
reklama
neciuszka no właśnie szaleje bo nie ma miejsca, dlatego kopie mnie jak oszalała, lekarz powiedział, że z jednej strony dobrze, że ma mało miejsca bo przy swojej "energii" mogłaby się zaplatać w pępowinę a tak musi siedzieć tak jak jest, no tylko ja będę cierpiała i muszę liczyć się z tym, że może mi trochę żeberka poprzestawiać ojoj właśnie dostałam z łokcia:szok: normalnie widziałam łokcia

mona to ja, dzięki, dzięki
a po coś Ty tego testa robiła, czekaj spokojnie
 
Do góry