reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
wiecie co moja 2ga siostra leci do Anglii do 1szej siodtry (tzn. one bliźniaczki ale jedna starsza o całe 5 minut :-)) i mogłam odziedziczyc całą szafę ciuchów, ale mieszcze sie tylko w kilka bluzek no i chociaz tyle mi sie trafiło, :-p,

Musze sfotografować buty bo chce na allegro wystawić ,kupiłma je sobie z myslą o chrzcinach i jednak nałozyłam niższe żeby sie nie wywalić, wiec tamte nowe i i tak w nich nie wyjdę , no i sukienkę małej z chrztu sorzedam bo przeciez wiecej jej w nia nie ubiorę
 
Oj Miq,rude jest piękne:tak:Mnie sie zawsze podobały dziewczyny z takimi włoskami,zreszta moją ksiązka z dzieciństwa,do której wracam często i teraz to "Ania z Zielonego Wzgórza",o rudej dziewczynce przecież:-)
Jesli chodzi o mieszkanie to faktycznie,średnio to wygląda ale trzeba mieć nadzieję,że kiedys będziecie na swoim:tak:za co oczywiście &&trzymam.

Lam zaraz wyslę:tak:Liczyłam,że dogonie go wreszcie z aparatem ale gdzie tam...orientuje się i zakrywa:eek:
Fasola i dobrze zrobiłaś,że powiedziałaś tak tej matce bo to jej czywiście wina,nie tej dziewczynki. Bo skąd ta mała niby ma wiedzieć,że tak nie wolno jak matkę to malo obchodzi:no:
Kwiatek my wszystkie w to wierzymy:tak:
 
Sil mojego jak posadzę to siedzi sam! Albo się podciągnie... ale jednak jeszcze potrafi upaść do przodu jak straci równowagę... dlatego wolę nie ryzykować takiego padania w wózku :sorry: jeszcze troszkę.... twoja jest o miesiac starsza to już i na pewno sztywniejsza od mojego :tak:



Fasolka bo to jest tak jak powiedziałam wychowanie bezstresowe... a dokładniej matka ma w d... co dziecko robi bo zapewne jest wiecznie zajęta... :no: dzieciak tak naprawdę bogu ducha winne, po proatu nie zna zasad... matka porąbana...



Lam zobaczysz schudniesz i we wszystkie się zmieścisz! Wadziłam twoje siostry na fb :tak:
Aj a ja kiedyś by,lam w zamości... ale niesty Zoo nie zwiedziłam.... :-(



Pyscek ja też uwielbiam! A jeszcze jak jest sos czosnkowy własnej roboty do tego.... mmmmmm :-D





A ja wykrakałam i chyba coś z mlekiem mi się zrobiło... CHYBA bo ogólnie małemu dzisiaj zęby dokuczają jak nie wiem... dzisiaj po cycu dałam mu 60ml MM i zjadł wszytko :szok: a picia wypluwał...




A tak poza tym... dzisiaj mama powiedziała mi ze wujek zmarł... :-( ostatnio nie miałam z nim kontaktów bo się rozpił a później dostał raka kości i szybko go to wykończyło.... Ale w dzieciństwie był moim ukochanym wujkiem... eh... nawet na pogrzeb nie mam jak iść... bo mąż pracuję a ja nie pojadę na pogrzeb z dzieckiem...
 
wrociliśmy :) byłam w 5 10 15 jakie są fajne rzeczy za 45 zł kupiłam Małgosi dwie bluzki z długim rękawem, getry długie i krótkie spodenki :-)
 
Fasolka bo to jest tak jak powiedziałam wychowanie bezstresowe... a dokładniej matka ma w d... co dziecko robi bo zapewne jest wiecznie zajęta... :no: dzieciak tak naprawdę bogu ducha winne, po proatu nie zna zasad... matka porąbana...
Najlepsze w tym wszystkim jest to, ze ta dziewucha nie pracuje, nie mają gospodarstwa, a w domu matka za nią WSZYSTKO robi. Dla mnie to jakiś koszmar jest.

Przykro mi z powodu wujka
[*]
boje się o te nasze maleństwo,jak będzie miało rude włosy to oni nie będą jej akceptować:-(
Miq nie martw się będzie ok. Kilka lat temu poznałam dziewczynę , też rudą, wstydziła się tych swoich włosów i taka była z tego powodu zakompleksiona. A ja wariatka zaczęłam mówić Katarina co ty za brednie gadasz rude są dzikie mrrrraaaauuuuu i tak się to rozeszło, że Kaśka nabrała wiatru w czuprynę i teraz jest rewelacyjną babeczką :-)
A teściów olej ciepłym moczem,jak nie zaakceptują wnuczki,to ich problem. Stracą najpiękniejszy skarb :-)

Sil mojego jak posadzę to siedzi sam! Albo się podciągnie... ale jednak jeszcze potrafi upaść do przodu jak straci równowagę... dlatego wolę nie ryzykować takiego padania w wózku
sorry2.gif
jeszcze troszkę.... twoja jest o miesiac starsza to już i na pewno sztywniejsza od mojego
yes2.gif




Fasolka bo to jest tak jak powiedziałam wychowanie bezstresowe... a dokładniej matka ma w d... co dziecko robi bo zapewne jest wiecznie zajęta...
no.gif
dzieciak tak naprawdę bogu ducha winne, po proatu nie zna zasad... matka porąbana...



Lam zobaczysz schudniesz i we wszystkie się zmieścisz! Wadziłam twoje siostry na fb
yes2.gif

Aj a ja kiedyś by,lam w zamości... ale niesty Zoo nie zwiedziłam....
unhappy.gif




Pyscek ja też uwielbiam! A jeszcze jak jest sos czosnkowy własnej roboty do tego.... mmmmmm
laugh.gif






A ja wykrakałam i chyba coś z mlekiem mi się zrobiło... CHYBA bo ogólnie małemu dzisiaj zęby dokuczają jak nie wiem... dzisiaj po cycu dałam mu 60ml MM i zjadł wszytko
shocked.gif
a picia wypluwał...




A tak poza tym... dzisiaj mama powiedziała mi ze wujek zmarł...
unhappy.gif
ostatnio nie miałam z nim kontaktów bo się rozpił a później dostał raka kości i szybko go to wykończyło.... Ale w dzieciństwie był moim ukochanym wujkiem... eh... nawet na pogrzeb nie mam jak iść... bo mąż pracuję a ja nie pojadę na pogrzeb z dzieckiem...

Dziurka my mieszkamy z teściami,my na pietrze oni na parterze i czasami bywa tak,że nawet się nie widzimy cały dzień he he marzy nam się budowa,rodzice moi zgodziki się dać nam kawałek pola na działkę,ale zaczniemy coś działać dopiero jak znajdę pracę...
Neciuszka może... Hmm wiecie co jeszcze taka głupia sprawa,teściowa się mnie "wstydzi" bo mam rude włosy,teściu wolał wnuka... boje się o te nasze maleństwo,jak będzie miało rude włosy to oni nie będą jej akceptować
unhappy.gif
wielu ludzi niecierpi a wręcz nienawidzi rudych osób i tu na forum pewnie też takich nie brakuje,ale z takim ograniczeniem ludzkim nie da się walczyć...

fasolka dobra metoda, postaram się zapamiętać i wykorzystać w przyszłości

[wycięte z opisu wizyty] aaa i widzieliśmy coś jeszcze...nie zgadniecie co?... ona ma już włosy, tak dobrze czytacie włosy
shocked.gif
metody zapamiętuj,zawsze się przydają ;-)
Odnośnie włosów,jest to bardzo możliwe, moja Łu urodziła się w 30 tygodniu 1 dniu i była kudłata jak małpeczka,miała włosy nawet na pleckach :-)

hmm im bliżej porodu tym bardziej jestem przerażona, ale nie samym porodem ale tym czy dam sobie radę, mama daleko a teściowej nie ufam... ah
Dasz rade, ja też bez mamy jestem, a teściową na dzień dobry ustawiłam
wink2.gif

Największy problem był z powaloną ciotką mojego małża,ale też powiedziałam,ze wizyty maksymalnie raz w tygodniu albo w cale,a że ja jestem stanowcza to się trzyma,a jak się rozkręca to ją stawiam do pionu
wink2.gif



Lamka boskie to zdjęcie
biggrin.gif

Kwiatuszku &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Alem posta strzeliła
biggrin.gif
a że nikogo nie ma to jeszcze muszę kontynuować.
Byłam z Wielką Łu gościć się u brata mojego taty. Zauroczeni moją dziewoją, Łu takie sztuki tam odwalała, ze sama się zdziwiłam, iż się tak sprzedać potrafi
biggrin.gif

Nawet na boczki się turlała, a to umiejętność dopiero co dzisiaj nabyta
biggrin.gif

Hyhyhy śmieszne są takie małe szkraby jak się popisują
biggrin.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
I ja sama tu zostaję? :-( A z nudów nie wiem co robić, na czytanie jestem zbyt zmęczona bo zaraz zakomarzę, a na filmy nie mam ochoty,jedyne na co mam ochotę to ciasteczko :-)
oby mnie to to minęło, bo się mężu zbrzydnę,jak jest burza to ja łażę za nim po domu jak piesek skamlający i tylko mocno trzymam żeby w gacie nie narobić ;-) bo panicznie boję się burzy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry