reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamia przysięgam, że po kres życia mego będę broniła żonę swoją przed stworami zwanymi pająkami :*

Hahaha z tymi małpami to mnie rozbawiłaś.... :-D
 
reklama
witam laski dzieki za kciukaski a wiec poprawy jako tako nie ma jakies tam 2 % ale lekarz mowi ze nie mamy sie martwic bo zazwyczaj poprawa nastepuje po 6miesiacach brania a my bierzemy dopiero 3 wiec widzimy sie za kolejne 3 miesiace ogolnie nastawilam sie na zle wiadomosci wiec nie rozpaczam na pocieszenie se kupilam nowy tusz i pucharki do lodów :) a meza mam wspanialego i kochanego:) buzka
 
Kwiatuszku jesteś silna babka i na pewno za 3 miesiące będzie dużoo lepiej :* trzeba w to wierzyć bo wiara czyni cuda ;-)


Kurcze powiem wam, że pół roczku u dziecka to taki ogromny przełom!! :szok: JA Bartka ostatnio nie poznaje! Zmienia się z dnia na dzień! Mądrala się z niego zrobił niesamowity! Poza tym jeść może więcej i w ogóle jakoś lepiej się zrobiło...
 
Necia, spania, mój małż od parunastu dni wstaje o 4 rano i o 9 zarządza spanie

Fifka, też zabawiam czy biorę na ręce i ogólnie reaguję jak płacze, bo wyznaję zasadę, że czegoś potrzebuje, a zostawienie jej tak, to jakbym ja byłą smutna a mąż mi powiedział odwal się.

Moja mama nie nosi małej, w wózku pobuja, do łóżeczka włoży, do leżaczka, pobawi się z nią, ale nosi baardzo rzadko. Z teściami jest tak, że porywają, ale ja zabieram i kładę ją na łóżku.
Moja Tako kocha odkąd umie siedzieć :) zresztą, zawsze lubiła

Kwiatuszku, już połowa za Wami, widać jakąś poprawę, czyli jest o co walczyć :)

A mnie Domi cyca nie chce. W dzień to tak pociągnie, oby oby, co 4 godziny, co 5, jedynie rano do pełna i wieczorem, no i noc te dwa razy
 
Fifka i luks,dziadkom czasem trzeba w jakiś delikatny sposób pokazać a nie tylko mówić,że niejako podważają nasz autorytet swoim postepowaniem ze szkodą dla dziecka.
Mig...z Twoim teściem to już zupełnie inna sprawa bo tu nie chodzi o zbytnie rozpieszczanie:no:
Swoją drogą współczuję Ci,że musisz znosić to na co dzień
Lam boś gapa,dwa razy już dawałam:-p
 
Lam dziękuję! :-p Do twarzy Ci z tą małpką :-D a tak poza tym to ja nie wiem na co Ty narzekasz!!!!! |Piękna z Ciebie kobitka!!!!! No i moja żona <cwaniak>

A ja własnie kupiłam bilety dla siebie i koleżanki tej co w ciąży na KINO NA OBCASACH na wtorek! NA film MAGIC MIKE o striptizerach :-D wcześniej są jakieś atrakcje dla pań i w ogóle myślę, że będzie miło :-p muszę ją oderwać troszkę od myśli o tej wstrętnej toxo :eek:
 
Kwiatuszku ja trzymam kciuki, aby za kolejne 3 m-c były super... Skoro po 3 m-c się troszkę poprawiło, to za kolejne 3 powinno być bardzo dobrze :-) &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Lam jak ja mogłam taką fote przegapić:szok: cudna jest:-) A Ty to w ogóle,modelka pierwsza klasa:-)
Kwiatek,dobrze,że w ogóle się poprawia a za 3 miesiace to już bedzie super ekstra armia:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry