reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Świadoma praw i obowiązków,wynikających z załozenia rodziny,uroczyście oświadczam,że ja Neciuszka rok temu prawie w zaciszu intymnym na gg oświadczyłam się wzięłam żonie mojej obecnej Dziurce z domu,Katarzynie:-pi ślub nasz się wziął i odbył 14.10.2011 r. I tę datę oto,przyjąc należy jako,że nasze drogi się zęszły na wieki wieków(a przynajmniej taką mam nadziej:-p)Tak mi dopomóż,Adminie jedyny i wszyscy Moderatorzy oraz tu obecni i nieobecni,będzie tego.Amen:-)

noooo :D
 
reklama
Aaaaaaaaaaaaaaaaa!
Cholera! Pisze z telefonu, nie mam mozliwosci multicytatu wiec staralam sie jak najwiecej zapamietac i napisalam mega dlugiego posta i nie wskoczyl na forum!!!!!!!!!!!!!!!!!
A wiec pisze na nowo!!!
 
hahaha Dziurko i Neciuszko w takim razie pozwólcie że złożę rocznicowe zyczonka -wszelkiej pomyślności forumowej,giętkiej klawiatury i łatwości w pisaniu;) I oczywiście ogromu żonkowej miłości:)*

Dziureczko lecimy na mazury:) Piękna oklica nad jeziorem Dadaj:)
 
Fasolka zdjęcia wzięły i sobie poszły ale myślę że ma wspaniałomyślna żona raz jeszcze wstawi. Wielka Łu nie śpi jeszcze? moja się wyprała zjadła poleżała sobie i chrapie już godzinę
 
Mam ostatnio jakiegos dola! Maz caly czas w pracy a ja sama. Bartek tez mamie nie pomaga bo marudny ostatnio niesamowicie. A teraz to co jeszcze pamietam:

Necia jasne, zes na nasze wesele zaproszona! Ty i wszystkie inne forumowe dziewuszki!
A tak poza tym jak tam obrona meza? Wiem, ze juz pisalaas bo widzialam, ze dziewczyny gratulowaly ale gdzies mi umknelo,...

Dziurka hahaha, jak czasami patrze na Bartusia i mysle sobie, ze to mial byc Oliwier to smiac mi sie chce :D ciesze sie, ze zmienilam zdanie.
Pieknia z Ciebie koibitka! No i synek Twoj przystojniacha!

Miq sliczny brzusio! Jak zwykle zreszta :*

Kwiatuszku trzymam kciuki rowniez! No i jak najszybciej daj znac co i jak :*

Amfi ja do konca pierwszego trymestru bralam kwas foliowy a potem witaminik dla ciezarowek. I to nie bylo raczej zalecenie lekarza a moje wlasne a on tylko zaaprobowal :p

Fifka niestety nie moglam obejrzec filmiku z Konradkiem w roli glownej :( ale gratuluje tego gaworzenia! Ja ciagle czekam!

Iwasku i Fasolka ja rowniez ostatnio jakos rzadko bywam na forum wiec nie pomoge...

Madziu a czemus Ty sama???? Jak nic nie wiedziec :|
 
Neciu zazdroszczę. Mnie czeka godzinne usypianie bo ostatnio moje szczęście obraziło się na spanie i ostro protestuje. Mimo że jest zmęczony szarpie łepetynę do góry ,stęka jęczy...aż się zmęczy. Wtedy kapituluje i zasypia. Zazwyczaj trwa to do 23-24.
 
magdalena a dziękuję obronił się i ma z głowy, szczegóły poznam jak wróci za jakieś 40 minut z pracy. wiem co czujesz bo ja sama jestem ostatnio ciągle (teściowej nie ma co liczyć bo jej ciągle nie ma a jak jest tylko denerwuje)

Fasolka no taaaak tatusiowie potrafią :-D mój kiedyś tyle co zasnęła wrócił z pracy i on się przywitać chciał i dziecię obudził i się zająć musiał ;-)

Iwasku odpukać zasypia sama w łóżeczku po jedzonku i kąpieli, ale wydaje mi się że to ze szpitala zostało bo tam nikt maluszków nie usypiał sama musiała zasypiać, po jedzonku kładę daję buzi i sobie lleży czasem 10 min czasem 30 ale zasypia sama :-) Igorek może jakiś bunt przechodzi ;)
 
reklama
Aaa dziękujemy,rocznice wyprawiamy w październiku:-p
Fasola to się cieszę,ze pannica rośnie ale żeby z żabami? Ona tez?:-p
Iwasku,piekne miejsce w ogóle całe Mazury.Zazdroszczę,ja niestety w tym roku sie nie powakacjuje.
Mag,dołować się nie ma co;)Ja tez czasem tak mam,że tylko dom i dziecko ale taka nasza praca.:tak:
Teraz szybko patrzeć bo zaraz usunę:-p
 
Ostatnia edycja:
Do góry